לב רחב
לב רחב צילום: רועי חדי

ארגון הידידים הנוצרים של הישובים ביש"ע (CFOIC) תרם תלושי מזון לנזקקים בשומרון בסך 110,000 ש"ח, זאת כחלק מפעילות הארגון למען תושבי יהודה ושומרון.

מנכ''לית הארגון סנדרה ברא"ז (Sondra Oster Baras) העניקה את התרומה בטקס חגיגי ומצומצם שהתקיים במשרדי המועצה על פי הוראות משרד הבריאות.

"במשך 22 שנה יצרנו קשרים עם נוצרים ברחבי העולם ואנו מחברים אותם לנושא ההתיישבות ביהודה ושומרון. מעבר לתרומות היפות שמתקבלות יצרנו מעגל של תומכים נלהבים בזכותו של עם ישראל על כל שטחי ארץ ישראל", אמרה ברא"ז.

"אני רוצה להודות לסנדרה", אמר ראש מועצת שומרון יוסי דגן, ''היא חברה אמיתית שלנו, ועם לב גדול והרבה מקצועיות מסייעת לישובים רבים בשומרון ולכל כך הרבה אנשים, באינספור תחומים, מרווחה וביטחון ורפואה ועד גני שעשועים וכל דבר שצריך, הכל מהלב.

''בזמן כזה שבו עם ישראל חוזר לארצו ומקיים את דברי הנביאים, ירמיהו, יחזקאל ועמוס, שעם ישראל חוזר ובונה את השומרון, כל אדם צריך לשאול את עצמו באיזה צד של ההיסטוריה הוא היה בתקופה הזו, האם בצד של מי שעזר לעם ישראל לקיים את דברי הנביאים או לא. מי שזוכה להיות בצד של מי שעוזרים לעם ישראל לקיים את דברי הנביאים, זו זכות גדולה בשבילו", סיכם דגן.