צעירי הליכוד: "עדיף בחירות על ממשלת אחדות שמאלנית"

"אל לנו להתעלם מרצון הבוחר להחיל בהקדם האפשרי ריבונות על שטחי יו"ש ולקדם רפורמות במערכת המשפט", כתבו צעירי הליכוד לראש הממשלה.

ערוץ 7 , ו' בניסן תש"פ

ועידת צעירי הליכוד
ועידת צעירי הליכוד
צילום: יוני קמפינסקי

ראשי "צעירי הליכוד, היו"ר מושיקו פסל, יו"ר המועצה מיכאל יצחקוב ומ"מ היו"ר אבי קורקוס שיגרו היום (שלישי) מכתב לראש הממשלה בנימין נתניהו בו ביקשו ממנו לעמוד על ערכי המחנה הלאומי במו"מ להקמת ממשלת אחדות.

"אנו מבקשים כי ממשלה זו תעמוד ולא תזניח את עקרונות המחנה הלאומי, עקרונות שהליכוד חרט על דגלו במערכות הבחירות האחרונות, ערכים עליהם מושתתת תנועת הליכוד ומהווים האבן השואבת שלה", כתבו השלושה לנתניהו.

"נדע לוותר ולהתפשר לשם אחדות העם, אך אל לנו להתעלם מרצון הבוחר להחיל בהקדם האפשרי ריבונות על שטחי יו"ש ולקדם רפורמות במערכת המשפט שיחזקו את מעמד הכנסת וידגישו את עקרון הפרדת הרשויות", ציינו.

השלושה אף דרשו מנתניהו לשמור על התפקידים הרלוונטיים כמו המשרדים הכלכליים ותפקיד יו"ר הכנסת בידי הליכוד ולדאוג שסיעות אחרות לא יתערבו במינויים הפנימיים בליכוד.

"אנו תומכים בראש הממשלה ברגעי משבר אלו ומבקשים ממנו לשמור על עקרונות וערכי המחנה הלאומי. עדיפות בחירות נוספות על פני הרכבת ממשלת אחדות שמאלנית שלא תייצג את רצונם של מצביעי גוש הימין בראשות הליכוד", הדגישו.