מתיחות האחד באפריל הטובות בעולם

ראיתם פעם פינגווינים מעופפים או משקפיים לכלבים? ריכזנו עבורכם את מתיחות האחד באפריל הטובות בעולם

מתנאל ראט , ז' בניסן תש"פ

מתיחות האחד באפריל הטובות בעולם-ערוץ 7
גם כלבים צריכים משקפיים?
צילום: iStock

כבר עשרות שנים שהאחד באפריל הוא לא סתם עוד תאריך בלוח השנה אלא "יום הכזבים הבינלאומי" בו חברות מכל העולם מפרסמות מתיחות ברשת.

בעקבות משבר הקורונה הודיעו מדינות רבות כי ייאסרו על מנהג הפצת מתיחות או חדשות כזב השנה מחשש להפצת בהלה בנוגע לנגיף, וחברות רבות הודיעו כי הם יבטלו את המתיחה השנתית.

אבל גם אם השנה התבטל האחד באפריל, זה עדיין לא אומר שאי אפשר להיזכר במתיחות טובות מפעם. ריכזנו עבורכם מספר מתיחות מהשנים האחרונות שאם שוכחים לרגע מהתאריך עלולים עוד לחשוב שהן אמיתיות.

פינגווינים מעופפים

בסרטון משכנע למדי הBBC הודיעו כי במהלך מסע לאנטרקטיקה התגלה זן חדש של פינגווינים שיכול לעוף. לפי הסרטון, הפינגווינים לא צריכים אפילו לשמור על עצמם מהקור בחורף אלא הם פשוט נודדים ליבשת אחרת.

משקפיים לכלבים

אם תמיד רציתם שהכלב שלכם ייראה באופנה וגם יוכל לראות את עצמו טוב במראה, ייתכן ותרצו את ההמצאה הזו במציאות. אמנם גם בסרטון טוענים שאין שום הגיון לשלם אלפי דולרים על משהו שהכלב בכלל לא יאכל, ולכן הם מציעים את המשקפיים האופנתיות במחיר זול במיוחד.

הגוגל של הלגו

למצוא את חלק הלגו הנכון בכל פעם יכולה להיות משימה לא פשוטה, וחברת לגו טענה שיש לה את הפתרון לבעיה. החברה הודיעה שבקרוב היא מתכננת להוציא אפליקציה שבה יהיה ניתן לצלם ערימה של לבני לגו ולבקש מהאפליקציה למצוא במהירות את הלבנה המבוקשת. האפליקציה נראית מאוד שימושית, אבל לצערנו עד היום היא עדיין לא יצאה.

המטוס השקוף

חברת הטיסות Emirates פירסמה לפני שנתיים מתיחה על ההמצאה החדשה שלה- מטוס שקוף. במטוס הזה כבר לא תאלצו לחפש את המושב ליד החלון וגם הטיסה מהנה יותר, אולי בעתיד נראה מטוסים כאלו גם במציאות?

קורא הבעות פנים

כל שנה גוגל מפרסמת מתיחת אחת באפריל, אבל פעם אחת היא ממש הגזימה. גוגל הודיעה שהיא משיקה שירות שמאפשר לשלוט על חשבון הג'ימייל באמצעות הבעות פנים בלבד, גם שלא ממש ברור מה קורה אם מישהו מתעטש.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!