סא"ל תלם חזן
סא"ל תלם חזן צילום: דובר צה"ל

מתגייסים חרדים יקרים,

הגיע היום לו אתם מחכים בציפייה והתרגשות רבה, יום הגיוס האחוד למסלול 'חרב' - מסלול הלחימה ותומכי לחימה לחרדים בצה"ל. רציתי לפנות במספר מילים אישיות ממני אליכם לקראת יום חשוב זה.

תחילה, ברצוני לומר לכם שאני מעריך כל אחד ואחד מכם על הרצון לשרת בצה"ל, בתפקידי הלוחמה ותומכי הלחימה ביחידות השונות, ביטחון עם ישראל מופקד בידיכם ואין זכות גדולה מזו.

בימים האחרונים ניתן לראות במיוחד את ההרתמות של צה"ל במאבק בנגיף הקורונה, המאמצים האלו נושאים פרי וכבר היום חיילים חרדים לוקחים חלק במאמצים אלו. בידיכם נפלה הזכות לקחת חלק ממשהו גדול, להתפתח אישית ולתרום את היכולות שלכם לטובת המשימה.

בנוסף, לאור המצב אתם הולכים לשהות תקופה ממושכת ביחידות. הישמעו לכלל ההנחיות של צה"ל בנושא, הן עבור הבריאות שלכם. תדאגו להביא את כלל הציוד הנדרש עבור התקופה, החל מהיגיינה אישית עד למזכרת מהבית. המפקדים ביחידות בליווי מנהלת החרדים הצבאית ידאגו לכם לכל מה שתצטרכו. החל מהיום אתם חלק ממשפחה.

ולבסוף, ברצוני לאחל לכל אחד מכם דרך צלחה, אני מאמין בכם ויודע שתעשו חיל איפה שתשרתו. מצפה כבר לראות אתכם מחוייכים בסיום הטירונות, זה עובר מהר, תאמינו לי

שלכם,
סא"ל תלם חזן
ראש מנהלת החרדים הצבאית