יריד מקוון
יריד מקוון צילום: האגודה להתנדבות

האגודה להתנדבות קיימה לראשונה יריד חשיפה מקוון לבנות השירות לאומי, לאחר שנאלצה לבטל את יריד החשיפה שתוכנן בסינמה סיטי בירושלים, בשל מגפת הקורונה.

כדי לאפשר למועמדות להכיר את המפעילים השונים ו"לסגור" שירות לאומי לשנה הבאה, הוחלט לקיים את היריד לראשונה באופן דיגיטלי.

היריד התקיים בשיתוף עם עשרות מפעילים, במקביל לשידור לייב ברשתות החברתיות של האגודה להתנדבות. במשך היום השתתפו ביריד מעל ל-2,000 מועמדות מרחבי הארץ ומאות מהן גם "סגרו" מקום שירות לשנה הבאה.

במסגרת היריד נחשפו הבנות למקומות השונים בהם ניתן להתנדב וערכו ראיונות. במקביל פעל מוקד של האגודה בטלפון ובצ'אט כדי לסייע ולתת מענה למועמדות לכל אורך היום.

במהלך היריד בירכו את המועמדות שר הביטחון נפתלי בנט ומנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי ראובן פינסקי, וכן התקיימה הופעת פריצה של הזמר והיוצר עמיר בניון.

ירון לוץ, מנכ"ל האגודה להתנדבות: "הצלחנו בזמן קצר להרים פרויקט חדשני, יריד חשיפה לשירות דיגיטלי, כדי לאפשר למועמדות להגיע לחג הפסח רגועות יותר אחרי שסגרו שירות על אף המצב המורכב. אני שמח שהיריד צבר הצלחה גדולה מעל המצופה. בימים אלו כשאלפי מתנדבות ומתנדבים שלנו נמצאים בחזית המאבק הלאומי בקורונה, כולם מבינים את החשיבות של השירות הלאומי, ואני מברך את כל המצטרפות החדשות למשפחה שלנו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו