הזוי: התחפש לשיח וברח מהסגר

לא ייאמן מה אנשים יעשו בשביל לצאת קצת לרחוב. אדם מבריטניה בורח מהסגר בצורה הזויה במיוחד

מתנאל ראט , ט' בניסן תש"פ

הזוי: התחפש לשיח וברח מהסגר-ערוץ 7
השטח פנוי?
צילום: iStock

בעוד יותר ויותר מדינות מטילות סגר על התושבים בעקבות משבר הקורונה, יש גם כאלו שמנסים לברוח מהבית בכל מחיר. אדם שהצליח לברוח לרחוב בצורה יצירתית הפך במהירות לסרטון ויראלי ברשת.

יש כאלו שיעשו כל דבר אפשרי בשביל לצאת כמה דקות מחוץ לבית. ניקולס מוראי ומדליין מיידייויס, זוג צעיר שחי בבריטניה, שמו לב שעל אף הסגר שהוטל ברחוב, השכן שלהם נוהג לצאת מהבית בשיטה יצירתית במיוחד.

הם צילמו אותו יוצא לרחוב עם בגדי הסוואה ירוקים וענפים שמחוברים אליהם, ומצליח להסתובב ברחוב מחופש לשיח גדול. השיח המחופש התכופף והתגלגל כל הדרך חזרה הביתה כאשר כל הזמן הוא מתחמק מאנשים וזז במהירות.

הסרטון התפרסם במהירות ברשתות החברתיות, ולדברי ניקולס ומדליין, השכן "שבר שיאים חדשים" במאמץ שלו לצאת החוצה. אמנם, יש כאלו שטענו שהסרטון מזויף ותואם מראש, ושואלים למה השכן היה צריך כל כך להסוות את עצמו אם בדרך חזור נראה שהוא הלך לעשות קניות.

מקרה דומה תועד לאחרונה כאשר אדם התחפש לכלב משוטט על מנת לצאת לרחוב במהלך הסגר בספרד. גם במקרה זה היו שטענו במדובר בזיוף, אבל בין אם המקרים האלו אמיתיים או מתוכננים מראש, הם בטוח הצליחו להצחיק לא מעט אנשים ברחבי העולם.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!