התשובה הלאומית לביטחוניסטים מהשמאל

בסרטון חדש שמפרסם היום (ראשון) "פורום מפקדים לניצחון" של "פורום המזרח התיכון - ישראל", מציגים בכירי צה"ל לשעבר את דעתם המקצועית על תכנית טראמפ וההזדמנות ההיסטורית להפוך את ההתיישבות היהודית ביו"ש מנטל לנכס.

"פורום מפקדים לניצחון" מאגד בתוכו בכירי צבא לשעבר שחברו יחד כדי להוביל את צה"ל לשימוש בערכי ההכרעה והניצחון מתוך הבנה כי על הערכים האלו מושתת צבא שתכליתו לנצח את האויב.

חברים בו בין היתר, אלוף במיל' גרשון הכהן, תא"ל במיל' צביקה פוגל, תא"ל במיל' יוסי קופרווסר, תא"ל במיל' אביגדור קהלני, אל"מ במיל' משה פלד ועוד.

לאחר פרסום תכנית טראמפ, שמציגה זוית חדשנית ביחס לזכותה של ישראל במספר נושאים, החליטו בפורום מפקדים לניצחון כי יש לחזק את הנושא שמוצג בתכנית והוא היפוך המשוואה, והפיכת הישיבה הישראלית בחלקי הארץ מנטל כביכול, לנכס.

במשך שנים, פורומים וארגוני מפקדים לשעבר שיכנעו את הציבור הישראלי, כי הזוית הבטחונית-מקצועית עמדתה אחת: שתי מדינות לשני עמים על בסיס קווי 67'.

לסרטון הצטלמו חלק מחברי פורום מפקדים לניצחון: גרשון הכהן, אביגדור קהלני, אריה אלדד ויהודה וגמן. בסרטון הם מציגים את הזוית הבטחונית-מקצועית מנקודת מבטם, לאחר עשרות שנים של שירות בצה"ל, לפיה, ההתיישבות היהודית בחלקי הארץ היא נכס.

נוה דרומי, מנכ"לית פורום מזרח תיכון - ישראל, אמרה כי "במשך שנים בקמפיין אינטנסיבי מתמשך שיכנעו את הציבור הישראלי שבכירי מערכת הביטחון מתנגדים בכל תוקף להתיישבות יהודית. קולם של בכירי המערכת שחושבים הפוך כלל לא נשמע.

''תכנית טראמפ היא הזדמנות להשמיע את קולם המקצועי של מי ששירתו עשרות שנים בצבא בתפקידים בכירים ומתנגדים בכל תוקף למדיניות הרופסת של מפקדי השמאל", הוסיפה דרומי.