עוטים מסיכה ולא מוותרים על השיק

האמנית נאווה ארצי הכניסה 'שיק' אופנתי למסיכות הפנים. היא גייסה תופרים בני הגיל השלישי. שוחחנו איתה.

עוזי ברוך - ערוץ 7 , כ' בניסן תש"פ

היזמת, נאווה ארצי, הפועלת ב'קליקה חבל אילות' מייצרת מסיכות המתאימות לשימוש התושבים בקהילה.

המסכות מיוצרות יחד עם בני הגיל השלישי ובכך מספקות להם תעסוקה ופרנסה.

המסכות צבעוניות ואופנתיות ומותאמות לנשים, לגברים ולילדים. הן תלת שכבתיות, מבד כותנה איכותי וניתנות לכיבוס ולשימוש רב פעמי.

ב'קליקה' מתחם העבודה המשותף של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל בחבל אילות, סייעו לנאווה לבנות אתר אינטרנט אשר דרכו היא מבצעת מכירת מסיכות ומשלוחים לכל הארץ. באמצעות האתר ניתן לתרום מסיכה לבני הגיל השלישי בחבל אילות ובאילת.

"בקליקה חבל אילות פועלים יזמים רבים אשר גם בימים אלה ממשיכים לעבוד תוך הקפדה על ההנחיות משרד הבריאות, וממשיכים וליזום מחבל אילות שבדרום הערבה", אומר נדב סטרק מנהל 'קליקה חבל אילות', "לאור המצב הקיים ובכדי להנגיש את השירותים של היזמים באופן מקוון, רבים מהיזמים נדרשים לבצע התאמות באופן העבודה וממשיכים לפעול במרחב הדיגיטאלי על אף המשבר ובמטרה לסייע ליזמים לצלוח את המשבר ולהמשיך ולפעול גם בימים אלה, קליקה מתחם העבודה של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל בחבל אילות, מעניק ליזמים הפועלים בו מגוון שירותים וביניהם סיוע בבניית אתר, יעוץ עסקי והנגשת תכנים מקצועיים ברשת״.

מרכזי 'קליקה', מתחמי העבודה המשותפים של המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, הוקמו במטרה לחזק את היזמות ואת התעסוקה בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית.