אפל השיקה אייפון חדש וזול

ענקית הטכנולוגיה השיקה אייפון חדש תמורת 399 דולרים. האייפון החדש דומה לאייפון 8 אך כולל חידושים ושיפורים.

ניסן צור - ערוץ 7 , כ"א בניסן תש"פ

אפל השיקה היום (רביעי) את מכשיר האייפון החדש שלה, מדגם iPhone SE, שהפך למכשיר האייפון הזול ביותר שהוצע עד היום.

מכשיר האייפון החדש יהיה בעל אותו עיצוב כמו אייפון 8, לרבות כפתור הבית בחלק התחתון של המכשיר ואפשרות לזיהוי בעזרת טביעת אצבע.

מסך האייפון החדש יהיה בגודל 4.7 אינץ' מה שיהפוך אותו לאחד הסמארטפונים הקטנים ביותר המוצעים בשוק כיום. הוא יכלול מצלמה אחורית ברזולוציה של 12 מגה פיקסל בה ניתן יהיה גם לצלם סרטוני וידאו באיכות 4K, ועוד מצלמה קדמית ברזלוציה של 7 מגה פיקסל.

לדברי אפל המצלמות שודרגו כך שבינה מלאכותית תסייע להם לזהות פנים בצורה טובה יותר ולהתמקד בהם לעומת הרקע. הגרסה הזולה ביותר של האייפון החדש, עם נפח אחסון של 64 ג'יגה תעלה 399 דולר, כאשר מי שיבחר בנפח אחסון של 128 ג'יגה בייט ישלם עבורו 449 דולרים, ונפח אחסון של 256 ג'יגה יעלה 549 דולרים.

המכשיר החדש יהיה עמיד במים עד עומק של מטר אחד ולמשך 30 דקות. אייפון SE החדש יוצע בשלושה צבעים, לבן, שחור ואדום. הראשונים שיוכלו ליהנות מהמכשיר יהיו אזרחי ארה"ב שיוכלו להזמין אותו החל מיום שישי הקרוב, אולם עדיין לא ברור מתי יגיע גם לישראל.

אפל הביעה תקווה כי העלות של המכשיר והעובדה כי מדובר במכשיר קטן וזול תסייע לצרכנים לרכוש אותו בתקופת המשבר הכלכלי של נגיף הקורונה.