לתפארת מדינת ישראל
ציפי שביט תשיא משואה ביום העצמאות

שרת התרבות הודיעה לשחקנית והקומיקאית על כך שנבחרה להשיא משואה בטקס הדלקת המשואות בליל יום העצמאות. צפו בשיחה המרגשת

ערוץ 7 , כ"ב בניסן תש"פ

שרת התרבות והספורט, חה"כ מירי רגב, יו"ר ועדת השרים לענייני סמלים וטקסים בישרה היום (חמישי) לשחקנית והקומיקאית ציפי שביט כי היא תשיא משואה בטקס הדלקת המשואות לנעילת אירועי יום הזכרון ופתיחת אירועי יום העצמאות ה- 72 למדינת ישראל.

שביט קיבלה את ההודעה בשיחת זום ששודרה בדף הפייסבוק של השרה רגב, והגיבה בהתרגשות רבה. "אין כמוכם, תבורכו, תודה בורא עולם, תודה תודה תודה".

השרה רגב מסרה, "אני שמחה להודיע על החלטתי לבחור בציפי שביט להשיא משואה ביום העצמאות ה- 72 של מדינת ישראל. ציפי שביט, שרבים מאיתנו, בני כל הגילים, 'גדלנו עליה', מלווה את עולם התרבות שלנו למעלה מחמישים שנה מאז חברותה בצוות הווי פיקוד דרום בצה"ל. ציפי מפליאה בכשרונה האדיר והרב גוני להתחבר ולחבר בחושיה הקומיים האדירים בין שלל הדורות ובני הגילים השונים בישראל, ילדים, צעירים וצעירים בנפשם".

לדבריה, "ציפי, שחקנית על הבמה, בקולנוע, בטלוויזיה ובאינסטגרם, סטנדאפיסטית וזמרת, מצליחה ב-'ציפיטפוט' ייחודי ומלא הומור לרומם את רוח העם בכל הזמנים ובמיוחד בעיתות חירום".

"ציפי מייצגת את האמניות והאמנים שלנו, המצויים תמיד בחזית הבמה לצורך שמירה על החוסן הלאומי שלנו, והעלאת המורל בעם בעת שגרה ובעת משבר. הערבות ההדדית ואהבת העם והארץ מאפיינים את ציפי ואת דור האמנים הוותיקים שלנו, שלעד לא נס ליחו. הצחוק המתגלגל והאנרגיות הבלתי נדלות של ציפי, מלווים אותנו ב'ג'מבו' של מסעות החיים בארץ הזאת, מלכדים ועוטפים אותנו בהומור. ציפי היא ככוכב שביט בשמי התרבות שלנו", הוסיפה רגב.