מועצת בנימין ליוותה את מוטי הוך ז"ל דוברות

בערב חג שביעי של פסח נפטר בפתאומיות מוטי הוך, תושב אלקנה ועובד ותיק במועצת בנימין שניהל את מחלקת הרכב בשנים האחרונות.

הלוויה התקיימה תחת מגבלות תקנות משרד הבריאות. בשל האיסור על השתתפות של יותר מ-20 איש בלוויה, ערכו הבוקר (ראשון) אנשי המועצה בתאום עם המשטרה שיירת כבוד ממסוף אורנית עד לביתו של חברם ביישוב אלקנה שם הצטרפו מהמכוניות להספדים וללוויה, עד לבית העלמין.

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ ספד למוטי: "האיש עם הלב הענק הסתלק מאיתנו בפתאומיות. בלי כל הכנה איבדנו חבר, שותף, איש עם לב ענק ומסירות ואיכפתיות אין סופיים. מוטי נתן מעצמו כל כך הרבה למען עובדי המועצה ולמען התושבים. הוא היה נדבך מרכזי במועצה וחלק מאיתנו ובעצם הנוכחות שלו השרה נעימות ורוגע. תמיד נכון לעזור. מכל הלב. בשמחה. באהבה. ותמיד עד פתרון מוחלט לבעיה. לא כמעט, לא בערך. מכל הלב. מוטי תמיד נהג בכובד ראש בכספי הציבור. לא חסך כשהיה מדובר בבטיחות, אך תמיד דאג לקופה הציבורית כאילו היה זה כיסו הפרטי ויותר מכך. איש שכולו, אהבה, נתינה ומסירות".

מנכ"ל המועצה יהודה אליהו ספד אף הוא, "מוטי שלנו, מוטי האהוב והיקר. היית איש ענק עם לב רחב, עם לב טוב, לב גדוש בטוב. היית כולך חסד, איש נעים הליכות, מסור כל כך למען כל אחד למען כל אדם, תמיד ידענו שמתי שלא נתקשר אליך נקבל מענה מיידי וטוב. כל פעם שהייתי מבקש ממך משהו ולאחר זמן הייתי שואל אותך אם זה הסתדר הייתי עונה לי: 'בוודאי ידידי, אין בעיה שלא נדאג לפתרון הכי טוב שיש'. כל מילה שניה שלך הייתה 'ידידי', 'שלום ידידי', 'מה שלומך ידידי'. מוטי ידידי היקר והאהוב, לא חלמתי שאעמוד כך לידך ואספיד אותך בהלוויה שבנסיבות כל כך מצומצמת, בטח בצניעות האופיינית שלך אתה מרוצה מזה, אך כך רצה הקב"ה ואנו מקבלים עלינו את הדין באהבה. מוטי ידידי, כמעט 20 שנה אתה חלק מהמועצה, איזה בור נפער, איזה מכתש, איזה חלל עצום. מוטי, ידידי, חברי אהובי, לך בשלום ונוח במנוחת עולמים, ואנחנו נישאר כאן ונשתדל יחד לעשות טוב כמו שאהבת, מוטי, ידידי, שלום".

מוטי הוך הלך לעולמו והוא בן 62. הוא הותיר אחריו רעיה, אמא, שני ילדים ונכדים.