גם בבית החולים חוגגים מימונה ערן מילוא

חברת Sodexo on-site, המנהלת את מערך ההסעדה בבית חולים אסותא באשדוד, גייסה את כוכבת "מאסטר שף" סמדי בומבה, השפית התפעולית של החברה לפעילות מיוחדת לכבוד המימונה.

יחד החליטו להפתיע ולשמח את אנשי הצוות הרפואי והמאושפזים בשלל מגשי מתוקים לכבוד חגיגות המימונה, אותם חילקו במחלקות השונות בבית החולים.

אודי בן שימול, מנכ"ל SODEXO ON SITE, מסר: "בימים אלה חשוב לנו להביע את תמיכתנו והערכתנו לכל הצוותים הרפואיים שעובדים לילות כימים בטיפול באזרחי ישראל בכלל ובחולי קורונה בפרט.
לשמחתי הצלחנו, בשיתוף פעולה עם הנהלת אסותא אשדוד שהם לקוחות שלנו, להביע את הערכתנו בהרמת המורל בחגיגות חג המימונה תחת הגבלות הקורונה''.

ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל בית החולים, מסר: "השנה לצערי נאלצנו לציין את חג המימונה בצורה מצומצמת יותר. בימים כתיקונם בית החולים אסותא אשדוד היה מתמלא היום בצבעים ובטעמים המיוחדים רק לחג זה. אף על פי כן, כמי שמאמין שהתרוממות הנפש בהחלט מסייעת לבריאות הגוף, החלטנו לאפשר ולציין היום את חג המימונה, אומנם בצורה מינורית יותר ובהתאם להוראות, אך עדיין חגיגות. בברכת 'תרבחו ותסעדו' ובתקווה ובאמונה שבשנה הבאה החגיגות והטעמים ישובו למסדרונות בית החולים. חג שמח"

צילום: ערן מילוא
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו