רחלי אייזדורפר
רחלי אייזדורפר צילום: שירי שקדי

רחלי אייזדורפר מובילה מיזם שידוכים חדש לגברים ונשים שנמצאים בפרק ב' של חייהם.

המיזם פועל בעזרת הווטסאפ ונולד בעיצומו של חג הפסח. ''היינו ערב שביעי של פסח, כל השיח היה על קריעת ים סוף ו'זיווגו של אדם קשה כקריעת ים סוף' וענייני הקורונה הביאו איתם הרבה זמן להתכנסות וחישוב מסלול מחדש", סיפרה אייזדורפר לערוץ 7.

לדבריה, ''כל זה יחד הביא למחשבות מחודשות איך מחפשים אהבה בפרק ב' וגרם לפתיחת הקבוצה הזו".

"זה התחיל מזה שראיתי תמונה מקסימה של חברה שלי ברשת והחלטתי שאני מנסה לשכנע אותה לתת פרטים לשדכנית. הבנתי שקורה כאן משהו. שאנחנו, מי שנמצאים אחרי פרק א', לא מחפשים את האהבה שלנו בדרכים המקובלות. האהבה שאנחנו מחפשות לא נמצאים בהכרח בקבוצות הפייסבוק או באתרי ההיכרות. האהבה שאנחנו מחפשים עדיין נרתעת מצורת ההיכרות הזו גם אחרי הרבה זמן", מוסיפה אייזדורפר.

היא מסבירה מדוע בעצם יש צורך בכלל בפלטפורמה מסוג זה להיכרות. "פירוק בית הוא לכשעצמו משהו שצריך להכיל אותו. הרבה אנשים לא מוצאים את עצמם בתוך ההליך הזה – אם מתוך אלמנות ואם מתוך גירושין. אחרי שמצליחים להכיל את הדבר לוקח זמן נוסף להודות שאני מחפש אהבה. ואיך זה יוצא החוצה? הדרך המקובלת היא אתרי היכרויות, שדכנים, מעגלים קרובים. זה לא תמיד מספיק כדי למצוא את מה שאתה מחפש. ודאי כשאתה צריך לדייק לעצמך איך עולם ההיכרויות הזה נראה ומה אתה רוצה לעצמך".

הקבוצה היא שקטה לפחות כלפי חבריה, אבל הפעילות מתחת לפני השטח והחלפת מספרי הטלפון החלה ממש מהרגע הראשון.

"אנחנו כבר עם יותר ממאה חברים בקבוצה, כשכל אחד מהמשתתפים ממלא כרטיס ומצרף תמונה. הניסיון הזה נועד כדי שלאנשים תהיה התחושה שמאחורי הצד השני עומד אדם אמיתי והחששות יתפוגגו ככל האפשר. יש אנשים שביקשו להצטרף ועדיין מתלבטים. אדם שואל את עצמו איך להציג אותו. כל השיווק העצמי הזה הוא עניין חדש בעולם הדתי, ודאי בפרק ב' אחרי שנים של נישואין. אני חושבת שזה גורם לאנשים לעשות חושבים עם עצמם".

"כבר בערב הראשון נעשו ניסיונות והיו מספרי טלפון שהועברו. פעם בשבוע הקבוצה השקטה מתעוררת לחיים וההצעות מוצגות בה. אני רואה שאנשים ונשים מתחברים, מרגישים בנוח להציע את עצמם. אני לא אתר היכרויות או מוסד אלא אדם פרטי שעושה את זה יחד איתם ועובר את זה איתם יחד. אני אופטימית לגמרי", מסכמת אייזדורפר.

היא גם מזמינה את המעוניינים להגיש בקשה להצטרף לקבוצה הסגורה.

כדי להגיש בקש שולחים לקישור תמונה יפה של המבקש, ממלאים פרטים שיישלחו לכם וכך תוכלו להצטרף לקבוצה ולהתעדכן בהצעות. הפרטים יועברו גם לקבוצת שדכנים.

אגב, זו לא יוזמה ראשונה של אייזדורפר בתחום זה. בחודשים האחרונים מתקיים בסלון ביתה מפגש לחברים אחרי פרק א' – גרושים, פרודים ואלמנים. לא מעט אישי ציבור נוטלים חלק במפגשים הללו ביניהם אמילי עמרוסי, נתן מאיר, יעל שבח, כרמי אור ויעל מזרחי ושמספרים למשתתפים את סיפורם תוך הענקת תקווה ואור.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו