נזילה. אילוסטרציה
נזילה. אילוסטרציה צילום: iStock

איתור נזילות הוא מכשיר ייעודי שתפקידו למצוא את המיקום המדויק של הנזילה. כאשר מוצאים את המיקום המדויק של הנזילה, אפשר לתקן אותה בלי הרס. ברוב המקרים, מניעת ההרס מתבצעת בזכות היכולת לתקן נזילה בלי להרים מרצפות או לשבור קירות. עם זאת, חשוב גם לדעת איך לבחור את הכלי הנכון לאיתור ולתיקון.

הבדלים בין איתור נזילות מדגמים שונים
לא כל מכשיר שהתפקיד שלו הוא לאתר סוגים שונים של נזילות פועל באותה צורה. אם רוצים לאתר את המיקום המדויק של הנזילה, חשוב להתאים את המכשור למאפיינים הקיימים. בשביל לדעת מהם מאפייני הנזילה, בוחנים את תנאי השטח ואת הסימנים שמופיעים עליו.

איתור נזילות במצלמה תרמית

איתור נזילה במצלמה תרמית מבצע הדמיה של טמפרטורות. בזכות היכולת של המצלמה לבצע הדמיה מדויקת של טמפרטורות קרות וחמות, היא מאפשרת לזהות את המיקום המדויק של הנזילה. בין היתר, המצלמה משמשת לאיתור של כל סוגי הנזילות וגם במקומות לא נגישים.

סיב אופטי לאיתור נוח
עוד דרך טובה לשדרג את המאפיינים של א.מ. אינסטלציה היא להשתמש בסיב אופטי.
בזכות השימוש בסיב אופטי, אפשר להגיע לעומק הצנרת ולקבל תמונת מצב אמינה. בפועל, הסיב האופטי מסוגל להעביר כמויות גדולות של מידע ולנתח את האינפורמציה בזמן אמת.

שימוש בגז בצנרת תת קרקעית לאיתור נזילה

אי אפשר לדבר על הדור הנוכחי של שירותי אינסטלציה בלי להזכיר את השימוש בגז.
בזכות השימוש בגז, אפשר לאתר נזילות גם בצנרת תת קרקעית. לשם השוואה, עד לפני מספר שנים נאלצו אנשי מקצוע לבצע חפירות עמוקות על מנת להגיע למקור הנזילה – אך כיום זה מיותר.

היתרונות של המכשור ללקוחות
שימוש במכשור מתקדם מונע הרס ומשפר את איכות התיקון. בזכות השימוש במכשור מתקדם, לקוחות יכולים כיום גם לקבל תקופת אחריות ארוכה על התיקון.

המכשור המתקדם שעובד בשבילך
א.מ אינסטלציה גאה להשתמש במכשור מתקדם ולהציע לך
• שירות נוח
• משתלם ומהיר
• בזכות הציוד שלנו יתאפשר לך לחזור לשגרה ולחסוך בהוצאות.
רוצה לנסות אותנו? נשמח לקבל פרטים ולעמוד לרשותך עוד היום!

איתור נזילות - תיקון עם 7 שנות אחריות? כך עושים זאת!

א.מ אינסטלציה מבצעת איתור נזילות באמצעות מכשור מתקדם שמוכיח את עצמו על בסיס יומי. רוצה ליהנות מהיתרונות של האיתור וגם לקבל על זה 7 שנות אחריות? אנו מחכים לך.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו