רובינשטיין במהלך הביקור
רובינשטיין במהלך הביקור צילום: עיריית בני ברק

לאחר שבועות ארוכים של פעילות נמרצת שהובילה לירידה חדה בקצב ההדבקה, יצא אמש (רביעי) ראש עיריית בני ברק הרב אברהם רובינשטיין לבקר את תושבי העיר שנדבקו בנגיף הקורונה ושוהים במלונות.

במהלך היום ביקר ראש העיר בבתי המלון בקיבוץ לביא, כינר, ניר עציון, אלון תבור ושאר המקומות בהם שוהים תושבי העיר הנמצאים בתהליך החלמה מהנגיף.

לקראת הביקור, ראש העיר וצוות לשכתו גייסו בעלי עסקים, רשויות מקומיות וגורמים אחרים שהתנדבו להעניק צעצועים ופרסים לחלוקה לילדים ולמשפחות שמנותקים מהחברים והמשפחה המורחבת, עם מעט אפשרויות תעסוקה ופנאי.

ראש העיר עבר מבית מלון אחד לשני, יחד עם צוות הלשכה הרב גדליה סילמן והרב בנצי וינטרוב ונפגשו עם החולים תושבי העיר, שוחח איתם על צרכי המתארחים, עודד והשמיע דברי חיזוק על מנת לשפר את מצב רוחם.

בנוסף, נפגש הרב רובינשטיין גם עם הצוותים הניהוליים של אתרי האירוח השונים ועם צוותי פיקוד העורף על מנת לוודא שתושבי בני ברק ושאר השוהים במקום מקבלים את הליווי הרפואי והשירות הטוב ביותר.

החולים ששמעו מראש העיר את הדאגה הרבה של העירייה והתושבים לבריאותם ושלומם, קיבלו את פניו בשמחה ואהדה רבה. הרב רובינשטיין מסר את ברכת העיר והתושבים ואת דברי גדולי התורה שבעיר שבירכו את החולים בברכת "רפואה קרובה לבוא במהרה". בדבריו לחולים הדגיש ראש העיר את הזכות הגדולה של השוהים בבתי המלון ומרוחקים מבתיהם וממשפחותיהם אך זוכים לשמור על חייהם, על בריאותם, על בני המשפחה ועל כל תושבי בני ברק.

תושבי העיר שהתרגשו מהמחווה המיוחדת של ביקור החולים אמרו לראש העיר כי על אף "הגלות בתנאים משופרים" הם כמהים לחזור לבתיהם.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו