הרצוג. מוקפא לחודשיים
הרצוג. מוקפא לחודשיים צילום: פלאש 90

העתיד לוט באפלה, ההווה מוקפא. בזמן שהעתיד שלו ושל כל ענף הנבחרות הבינלאומיות עדיין לא ידוע, הודיעה הבוקר (שישי) ההתאחדות לכדורגל כי מאמן נבחרת ישראל בכדורגל, האוסטרי אנדי הרצוג הסכים להקפיא את חוזהו בחודשיים.

המאמן שעתידו בנבחרת עומד בסימן שאלה גדול כשבהתאחדות לכדורגל כבר החלו עוד לפני התפשטות הנגיף לחפש אחר מחליף במקומו, הסכים לבקשת ההתאחדות להקפיא את חוזהו ואת עתידו בנבחרת בחודשיים, כאשר הוא מצידו היה רוצה להמשיך כמאמן הנבחרת.

על פי חוזהו, הרצוג היה אמור בתחילה לאמן את הנבחרת במשחקי חצי גמר פלייאוף מוקדמות היורו מול נבחרת סקוטלנד ובמידה שיעפיל למשחק הגמר גם מול מי שתשחק שם מול נבחרת ישראל - במידה שהיה עושה היסטוריה עם הנבחרת ומעפיל לטורניר האירופי הגדול, יורו 2020, היה עשוי לקבל הרצוג הארכת חוזה אוטומטית ולעמוד על הקווים של הנבחרת הישראלית בטורניר האירופי הגדול ביותר שלה מאז מונדיאל מקסיקו ב-1970.

התפרצות נגיף הקורונה קטעה את התכניות המקצועיות, את הפלייאוף, וגם את האליפות היוקרתית עצמה שנדחתה בשנה ואולי אף תתבטל אם לא יימצא בקרוב החיסון המיוחל.

כעת, עם התפרצות הנגיף עתידו של המאמן רחוק מלהיות בהיר וברור ובהתאחדות אמרו כי יחזרו לדון בחוזהו של המאמן האוסטרי בתום החודשיים. "ההתאחדות לכדורגל מבקשת להביע את הערכתה להרצוג על ההתנהלות הג'נטלמנית והתומכת בימים מאתגרים אלה", אמרו בהודעתם.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו