טוען רבני – הייצוג המשפטי שלך בבית הדין הרבני

ניצבים בפתח שערי בית הדין מכל סיבה שהיא? לקבלת הדרכה מקיפה וליווי מלא לאורך כל הדרך מומלץ לעשות זאת לצידו של הטוען הרבני.

תגיות: בית הדין
תוכן שיווקי , ב' באייר תש"פ

טוען רבני – הייצוג המשפטי שלך בבית הדין הרבני-ערוץ 7
טוען רבני
PIXABAY

טוען רבני הנו אדם אשר הסמכתו ניתנה לו מטעם בית הדין הרבני ובעל רישיון לייצג אתכם בפניו.

ניצבים בפתח שערי בית הדין מכל סיבה שהיא? לקבלת הדרכה מקיפה וליווי מלא לאורך כל הדרך מומלץ לעשות זאת לצידו של הטוען הרבני.

מדוע מומלץ לפנות לטוען רבני?

טוען רבני הוא בעל מומחיות מובהקת בדין העברי, בהלכה וכן בסדרי הדין על פיהם דנים בבתי הדין הרבניים.

לאור הצורך והביקוש הגדל באותם מייצגים אשר יודעים היטב את הדין העברי, ניתנה החלטה לטובת הכשרתם של מייצגים טוענים רבניים אשר יוכלו להופיע בבתי הדין הרבניים ולטעון עבור בני הזוג.

טוען רבני מכיר היטב את כלל המונחים ההלכתיים ובכך יש לו יתרון מובהק על פני כל עורך דין. בנוסף לכך, לעיתים קרובות פונים עורכי דין רבים במטרה שטוענים רבניים יכתבו עבורם את כתבי הטענות וכן גם סיכומים מקצועיים.

בהתאם לכך, הטוען הרבני ידע כיצד להכין ולהדריך אתכם על הצד הטוב ביותר להבנת הבירוקרטיה והתהליך אשר יהיה עליכם לעבור ולהתמודד עמו בעתיד.

יתרונות הייצוג המשפטי דרך טוען רבני

  • הטוען הרבני בעל הסמכה לייצג אתכם בפני בתי הדין הרבניים במגוון נושאים כמו למשל: תביעת גירושין, תביעת חלוקת רכוש, תביעת כתובה, תביעת משמורת, תביעת מזונות, תביעת שלום בית ועוד.
  • הטוען הרבני בעל בקיאות מלאה בכל נושא הזכויות ההלכתיות המגיעות לכל אחד ואחת מכם ובהתאם לכך ידע כיצד להגן ולשמור עליהן.
  • הטוען הרבני בעל ידע רחב ומקיף אודות הדין העברי, המונחים ההלכתיים והליכי הדין על פיהם דנים בבית הדין הרבני.
  • לעומתם של בתי המשפט, בתי הדין הרבניים דנים על פי המשפט העברי.

לסיכום

באם הנכם עומדים בפני שעריו של בית הדין הרבני, מומלץ לעשות זאת לצידו של הטוען הרבני אשר ידע כיצד להכין אתכם לקראת הגשת התביעה ולייצג אתכם בצורה הנכונה ביותר לטובת הצלחתכם בתהליך.

טוען רבני הרב יהודה אבלס, הנו טוען מוסמך מטעם בית הדין הרבני, בעל ידע מקיף אודות הדין העברי, ההלכה והליכי המשפט אשר על פיהן דנים בבית הדין הרבני. יהיה לצדכם לאורך כל הדרך תוך מתן יחס אישי, הדרכה מקצועית ומקיפה, אכפתיות, מסירות ודיסקרטיות מלאה.

יש לכם עוד שאלות שטרם קיבלתם עליהן מענה? מעוניינים להתייעץ בנושאים נוספים? הנכם מוזמנים לתאם פגישת יעוץ ולהבטיח כי זכויותיכם אינן יפגעו.

הרב יהודה אבלס
יח"צ