הטכנולוגיה שתאפשר מדידת חום מרחוק

בכניסה לבתי חולים תציב חברת הוידאו הגדולה בעולם מצלמות תרמיות שיאפשרו מדידת חום של מספר אנשים במקביל.

ערוץ 7 , ב' באייר תש"פ

חברת הוידאו הגדולה בעולם, Hikvision בשיתוף Hvi פתרונות אבטחה (והיבואנית הבלעדית בישראל), תורמות חמש מערכות תרמיות מיוחדות לבתי חולים בישראל.

הבוקר הותקנה המערכת בבית החולים ברזילי באשקלון וביום חמישי הותקנה בבית החולים איכילוב.

המערכות יותקנו גם בבתי החולים תל השומר, בילינסון ואסותא ברמת החייל. הטכנולוגיה החדשה מאפשרת למדוד חום גוף של מספר אנשים במקביל כחלק מההתמודדות עם נגיף הקורונה והחזרה המדורגת לשגרה, חברת Hvi פתרונות אבטחה, מקבוצת סי דאטה וצוות 3, מייבאת לישראל את מערכות הצילום התרמיות המיוחדות באמצעותן ניתן לסרוק את חום גופם של מספר רב של בני אדם במקביל.

היתרון המשמעותי של המערכת הוא היעילות בבדיקת קבוצת אנשים גדולה בכניסה לבתי חולים, בנייני משרדים, חנויות גדולות ורשויות בהן קיימת קבלת קהל כאשר הבדיקה מתבצעת ממרחק של כמטר עד 1.5 מטר ובכך נמנע מגע ישיר עם האדם.

מדובר בטכנולוגיה פורצת דרך מסין, של חברת HIKVISION, אשר מזהה ומתריעה, בתוך שניה אחת, לפי הגדרה מראש, אם חום גופו של אדם הוא מעל 38 מעלות צלזיוס. המערכת נפוצה מאוד בסין והוכחה כיעילה מאוד.

סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת Hvi פתרונות אבטחה, חן יודלביץ: ״כחלק מהמאבק הלאומי בנגיף הקורונה אנו רותמים את הטכנולוגיה המתקדמת שתאפשר זיהוי חום במהירות וביעילות במוסדות, רשויות, חברות וגופים הנדרשים לכך".

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il