אייל ברקוביץ': נפלתי בראיון, הטעו אותי

''איימן עודה הוא צבוע תומך טרור וזו פעם ראשונה שאני מרגיש שנפלתי בראיון'', כתב ברקוביץ' לאחר ראיון עם יו"ר הרשימה המשותפת.

ערוץ 7 , ב' באייר תש"פ

איש התקשורת אייל ברקוביץ' מסביר מדוע ראיין את איימן עודה בתוכניתו בקשת 12, "אופירה וברקו", ולא שאל אותו על סירובו לגנות טרור ופגיעה בחיילי צה''ל.

''חברים יקרים, בשישי האחרון ביקר אצלי איימן עודה, מודה ולצערי הרב בתחקיר שעשו לי לפני התכנית הטעו אותי ואמרו לי שהוא לא תומך טרור, לצערי אכלתי את זה ונפלתי. איימן עודה הוא אכן צבוע תומך טרור ואכן זו פעם ראשונה שאני מרגיש שנפלתי בראיון'', כתב ברקוביץ' בחשבון האינסטגרם שלו.

ברקוביץ' פרסם את ההסבר לאור ביקורת שנמתחה עליו על כך שאירח את עודה בתוכניתו עם אופירה אסייג, ואף אמר לעודה ''אתה חברתי, אתה רוצה לעזור, אתה בעד דמוקרטיה ומדבר לעניין''.

במהלך הראיון שאל ברקוביץ' את עודה מדוע יש ברשימה המשותפת חברי כנסת תומכי טרור, אולם לא הציג לעודה שאלות נוקבות על עמדותיו שלו.

את הביקורת החריפה ביותר על ברקוביץ' פרסם ''הצל'', יואב אליאסי, שכתב בפייסבוק: ''תשמע ברקו, אני לא יודע מה אופירה שמה לך בשתייה... לא רק שאתה לקקן, אתה מנותק, אתה הזוי, אתה מוסת ואתה חלק ממהנדסי המוחות''.

''הצל'' הביא כמה ציטוטים של איימן עודה, בהם סירובו של עודה לגנות פגיעה בחיילי צה''ל, ''אז תגיד לי ברקו, מה מהציטוטים האלו מתיישר עם ההצהרות שלך הא? יא כבש''.

כאמור, ברקוביץ' פרסם הודעה בחשבון האינסטגרם שלו, שבה הסביר כי הוטעה על ידי תחקירי התוכנית ובדיעבד הוא גילה ש''איימן עודה הוא אכן צבוע תומך טרור''.