שמחה גולדין:
אחריות לאומית להחזיר מעזה את החיילים

"קיימת עכשיו הזדמנות ואסור לנתניהו לפספס אותה. זו אחריות לאומית להחזיר מעזה את החיילים והאזרחים", אמר אביו של הדר גולדין.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ז' באייר תש"פ

אחריות לאומית להחזיר מעזה את החיילים -ערוץ 7
שמחה גולדין
צילום: אסתי דזיובוב/TPS

משפחת גולדין, פעילים ומתנדבים קיימו בצהריים (שישי) את האירוע השבועי של ״מסדר הדר״ באנדרטת חץ שחור מול עזה. זהו יום שישי ה-105 ברציפות שבו מתקיים האירוע.

שמחה גולדין, אביו של סגן הדר גולדין, התייחס בדבריו לפרסומים על המו״מ המתקיים בין ישראל לחמאס באמצעות מתווכים ואמר כי ״בימים אלו אנחנו כמשפחה משתדלים לשמור על פרופיל נמוך. אנחנו לא עושים זאת כי מישהו ביקש או דרש מאיתנו שלא לדבר.

״אנחנו שותקים כי אנחנו מאמינים בלב שלם שקיימת כעת הזדמנות להחזיר את הדר ואורון שנתניהו, בנט וגנץ השאירו בידי חמאס בקרבות ברפיח וסג׳עיה. אנחנו בוחרים לשתוק כי אפשר גם להחזיר מעזה את האזרחים שלנו מנגיסטו וא-סייד.

״קיימת עכשיו הזדמנות ואסור לנתניהו לפספס אותה. זו אחריות לאומית להחזיר מעזה את החיילים והאזרחים. חמאס צריך אותנו כי תושבי עזה זקוקים לסיוע ועזרה רפואית וכלכלית.

״לפני 10 ימים קיבלנו עדכון ממתאם השבויים. מבלי להיכנס לפרטים, יש עכשיו הרבה מאוד מניפולציות, רוב הדברים שנאמרו לנו על ידי המתאם גם פורסמו בסופו של דבר לאחר מכן בתקשורת״.