שילוט לעסק. אילוסטרציה
שילוט לעסק. אילוסטרציה צילום: ISTOCK

פורטל השלטים מאפשר לכם לבדוק מחירים לשילוט לעסק, לבדוק סוגי שלטים עסקיים ועוד. בואו נדבר על מיתוג, שילוט עסק ומה שביניהם.

אמרו לכם שללא מיתוג מנצח, לא ניתן לשרוד את התחרותיות הרבה שקיימת כיום בכל ענף, נישה עסקית ותחום? צדקו. אמרו לכם שללא שילוט לעסקים שייראה מנצח, לא יבחינו בכם ברחוב? גם כאן צדקו.

אז מה עושים? פורטל השלטים קורא לכם למתג את העסק כמו שעושים ב-2020 – חוסכים כסף וזמן בתהליך! בואו נבין כיצד עושים זאת.

מתקינים שילוט בעסק וחוסכים כסף בקלות

צריכים לערוך השוואת מחירים בין חברות שילוט עסקי בכך הארץ? אתם כנראה יודעים מה אתם עושים. פורטל השלטים מאפשר לכם לעשות את זה ממשש בקלות. תוכלו לברר מחירים לשלטים לעסקים, כולל מחירים לשלטי ניאון, מחירי שלט לדים, שלטים דיגיטליים ועוד. בואו נדבר קצת על מחירי שלטים לעסקים מסוגים שונים.

רגע לפני שאנחנו נותנים לכם כמה דוגמאות עבור מחירים לשילוט לעסק, אנחנו רוצים להזכיר לכם לגבי פורטל השלטים, שמספק לכם מחירון מומלץ לשילוט עסקי. בפורטל תוכלו לבדוק את כל המחירים של סוגי השלטים השונים, ככה שאף אחד לא יוכל לעבוד עליכם. כעת, בואו ניתן כמה דוגמאות.

כמה עולים שלטים לעסקים?

אם אתם מעוניינים להתקין שלט לדים גדול בעסק, כדאי לדעת שטווח המחירים הוא 550 – 750 ₪. רוצים שלט לד קטן בבית העסק? הכינו עבור כך 400 ₪ ועד 550 ₪. מעבר לשלטי לדים, תוכלו גם להתקין שלט מואר לעסק, שיעלה לכם בין 550 ₪ ל-750 ₪.

מחיר שלט לעסק מסוג מסעדה? קבלו: שלט גדול מואר למסעדה עולה בין 900 ₪ ל-1,400 ₪. מחירון שלטים לעסקים בפורטל השלטים גם כולל מחירים עבור שלטים דיגיטליים לעסק. צריכים שלט דיגיטלי לבית העסק? תוכלו לרכוש אחד בסכום של 500 – 750 ₪.

מחירי שילוט עסקי – השוואת מחירים לשלטים לעסק

פורטל השלטים מספר לנו גם ששלטים דיגיטליים סטנדרטיים עולים בין 650 ₪ ל-900 ₪. צריכים התקנת שילוט עסקי מסוג קנבס? ישנם חומרי גלם שונים מהם ניתן לייצר שילוט לעסק, ככה שקנבס הוא בהחלט אופציה גם כן. על הדפסת קנבס תשלמו לפי מ"ר, והמחיר הוא 125 ₪ ועד 140 ₪ למ"ר.

פורטל השלטים מאפשר לנו לבדוק מחירי שלטים לעסקים מחומרי גלם נוספים, כולל למשל שלטי פוליגל. עלות שלטי פוליגל נעה בין 350 ₪ ל-600 ₪. צריכים התקנת שלטי זכוכית בעסק? שלטי זכוכית למשרדים (קטנים) עולים בממוצע 150 ₪ - 250 ₪.

צריכים עוד מידע? פורטל השלטים מקבל את פנייתכם, מעבד אותה ומאתר את חברות השילוט העסקי ובתי הדפוס הכי מקצועיים. עניין של דקות ואתם מקבלים עד 3 הצעות לנייד שלכם (ללא ספאם!).