צפו: ספיידרמן מציל מהבידוד

כשהמצב מרגיש כמו סרט- אדם בתחפושת ספיידרמן יוצא להציל את העיר

מתנאל ראט , ט' באייר תש"פ

כאשר המציאות מרגישה כמו סרט, נראה שמה שחסר לנו זה בעיקר גיבור על.

בוראק סוילו מטורקיה החליט להפוך לספיידרמן ולעזור לכל תושבי העיר שנאלצו להישאר בבית בעקבות הקורונה- והתושבים מודים לו מכל הלב.

לראות את ספיידרמן עושה קניות במכולת נשמע כמו חלק מסרט, אבל האנשים בעיר אנטליה שבטורקיה כבר התרגלו לאיש העכביש שהצטרף לשכונה. בוראק סוילו ראה את המצוקה שיש בקרב הזקנים בעיר שלא יכולים לצאת החוצה, והתנדב לעשות בשבילם את הקניות ולטפס על הקירות עד המרפסות שלהם.

כמו גיבור על אמיתי, הספיידרמן הטורקי נוהג בשכונה עם רכב התואם לבגדי גיבור העל שלו, וקופץ גם למרפסות להביא מתנות לילדים. סוילו גם מדבר עם הזקנים על הקשיים שלהם כאשר המטרה העיקרית שלו היא לעודד אותם להישאר בבית ולא לסכן את עצמם.

הוא מסביר שהוא תמיד אהב לעזור לאנשים, ובתקופת הקורונה המצב מאפשר לו לעזור הרבה יותר לכל הקשישים שזקוקים לו. מלבד לקנות למבוגרים בבידוד את המצרכים, הוא גם משלם עבורם את החשבונות ואפילו שומר על הנכדים כדי לעזור להורים.

הזקנים, יחד עם כל הקהילה של אנטליה, שמחים ב"גיבור העל" המקומי שלהם. לדבריהם, זה משמח לראות גיבור על דווקא בתוך השיגרה האפורה שכפתה הקורונה על כולם.

ואם לרגע חשבתם שמדובר בספיידרמן האמיתי, סוילו מרגיע שאין לו כוחות על- וכוח העל היחיד שיש לו הוא הכוח לעזור לכל מי שצריך.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!