מרפסת פרגולה
מרפסת פרגולה יח"צ

מרפסות השמש היו מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מהבית הישראלי. כשימי השמש והחום הקופח מתקרבים, האירוח והשהייה בבית עוברים מהסלון למרפסת.

לפניכם סקירה של פתרונות הצללה המתקדמים מבית צללית סוככים המשלבים את יתרונות החיפוי עם שמירה על הפרטיות והתחושה הביתית.

סגירת המרפסת עם סנטק: פרגולת אלומיניום מהדור החדש

פרגולות חשמליות סנטק, מיובאות באופן בלעדי על ידי צללית סוככים. הן נחשבות לפתרון ההצללה המתקדם ביותר, אותו מאמצים יותר ויותר משפחות ובתי עסק, מסעדות וגני אירועים. הפרגולה מגיעה במגוון עיצובים אלגנטיים ומודרניים לבחירתכם או קלאסיים דמויי עץ, וניתן לשלבה בכל חצר או מרפסת.

סנטק עשויה פרופילי אלומיניום עמידים ויריעות PVC (עם חומרי מעכבי בעירה ודוחי לכלוך) המיוצרים בטכנולוגיה חדשנית מחומרים קלים ואיכותיים. היא מתאימה לכל ימות השנה ומספקת גם הגנה מרוחות חזקות וגשמים באמצעות מנגנון חשמלי מובנה, מאפשרת הפרגולה בקרת מיזוג אוויר בחצר הבית או העסק.

ניתן לקפל לתוך עצמם או לפתוח את פרופילי האלומיניום כרצונכם ולשלוט בלחיצת כפתור על מזג האויר ועל מראה המרפסת. בזכות יכולת הבידוד המעולה של סנטק, תוכלי להנות ממרפסת מקורה ונעימה גם בימים חמים.

מנוע חשמלי, תאורת לדים עם שליטה מרחוק ואפילו מרזב

להשלמת האווירה, מציעה סנטק גם מבחר פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ואביזרי עזר. לפרגולות מרזב מובנה לניקוז המים, מנוע חשמלי מתקדם עם קופסת הגנה, תאורת לדים המתוקנת ישירות על הפרופילים ושלט להפעלה מרחוק. בחירת חומרים חכמה תורמת לבידוד רעשים והגנה מפני קורוזיה, והבידוד התרמי מאפשר לחסוך אנרגיה והפעלה של אמצעי קירור חיצוניים.

הפרגולה החשמלית מגיעה בתור יחידה מודולרית שמותקנת בקלות על ידי תופסנים המתחברים לקיר התומך. ניתן לחבר אותה ליחידות עצמאיות אחרות או לשלב בה פתרונות חיפוי אנכים וצידיים, ביניהם סוכך המתקדם מסוג מקסי זיפ, סגירת דלתות ופרופילים מזכוכית או סוככים נופלים.

סגירת מרפסת
סגירת מרפסת יח"צ


סגירה אנכית עם מקסי זיפ: סוכך להצללה ובידוד מושלם

סוכך מסך אנכי מדגם מסוג מקסי זיפ תוכנן במיוחד כדי לשמור על תחושת הפרטיות ולשלוט על כמות האור שנכנסת לחלל המרפסת. הסוכך מותקן בקלות בצדי הפרגולה, ומספק הגנה ואיטום מפני גשם ורוחות והצללת המרפסת מכל הכיוונים.

מנגנון ההפעלה של הסוכך חשמלי (בעזרת שלט רחוק), והוא פועל בצורה אנכית (מעלה ומטה) להצללה מלאה או חלקית. בתוך המסילות הצידיות שלו נמצאים רוכסני פלסטיק (זיפרים) שעוזרים לגלול את הבד מטה ולהעלות אותו כאשר הרוכסן פתוח.

מסילות הסוכך עשויות אלומיניום אל חלד דק שאינו חורג מעבר לגבולות המרפסת, עליהן ניתן להתקין סוככי בדים במגוון צבעים ועיצובים – שמשונית או דראלון. בד דראלון של חברת סאטלר האוסטרית הוא בד מאוורר ומתקדם בטכנולוגית reflect air , עשוי 100% אקריל צפוף.

לבד יכולת מצוינת להגנה מפני רטיבות, והוא מספק הגנת UV מקסימלית מפני השמש. שילוב בד דראלון בסוככי מקס זיפ עוזר בקירוי המרפסת – הורדת הטמפרטורה במרפסת עד 10 מעלות מבלי להשתמש בזוללי אנרגיה חיצוניים.

פרגולות סנטק וסוככי מקסי זיפ - שילוב בחזית הטכנולוגיה

פרגולות האלומיניום החשמליות מבית סנטק מזמינות אותנו להנות מפתרונות ההצללה והקירוי המתקדמים ביותר. העיצוב המודרני והקליל שמתאים לכל סוגי המרפסות יחד עם הגנה מקסימלית מפני השמש מספקים תחושת קסם המאגדת בתוכה את הטבע וחמימות הבית.

בשילוב עם מגוון סוככי המסך מבית צללית סוככים, תוכלו ליצור תחושת פרטיות וחשיפה מבוקרת לאור השמש מכל הכיוונים – מושלם לאירוח או לשהייה בחצר הבית

השילוב של סוככי מקסי זיפ עם פרגולות הסנטק מחליף את השימוש בווילונות הישנים. חלק גדול מהווילונות מעניק לבית ולמרפסת מררה מיושן ולא נעים. הם נוטים להתלכלך בקלות, צוברים אבק, מאבדים מהצבע ומהאיכות מהר, ודורשים תחזוקה רבה – הורדה לצורך ניקיון והתקנה מחדש.

סוככי מקסי זיפ באים לתת מענה יעיל ואלגנטי לכל אותם חסרונות בעזרת מנגנון מתקדם, נוח לתפעול ומעוצב בהתאמה אישית שמספק את ההגנה הטובה ביותר מפני השמש.

מידע נוסף על סגירת מרפסת באתר צללית סוככים