תערוכת אש ולהבה בהשראת ל"ג בעומר

תערוכת אמנים ישראליים יוצרים בהשראת ל"ג בעומר. סיורים ווירטואליים לכל המשפחה – ללא תשלום.

קובי פינקלר - ערוץ 7 , י"א באייר תש"פ

אש ולהבה
אש ולהבה
צילום: יוני ארט

בהשראת ל"ג בעומר מיטב האמנים הישראליים חושפים לראשונה עבודות אמנות העוסקות באש ולהבות.

התערוכה תיערך בגלריה הקהילתית: Unity Art House, ביפו. מדובר בערוכה מקוונת במסגרתה יוצגו כ– 30 יצירות שונות, העוסקות באש, כדימוי וכסמל.

התערוכה החדשה מדגישה את האש כתפקיד עמוק בעם היהודי, לאורך כל שנות ההיסטוריה שלו: מאסונות ועד אירועים חגיגיים, טקסים, עוצמה וחום. העבודות הן יצירות מקוריות, שכוללות שילוב של גווני האש והלהבה, ציורים, צילומים ואיורים וכן חפצים אשר יספרו את סיפורו של החג.

מרייה פרייגר, יוצרת הגלריה מסרה: "התערוכה תתמקד באלמנטים העוסקים באש, בטכניקות שונות, במטרה להעביר לצופה את כוחה ועוצמתה של האש. לדבריה: "ככל הנראה השנה לא יערכו אירועי ל"ג בעומר, אז מי שבכל זאת ירצה ליהנות מהחום של האש מוזמן, ללא תשלום לצפות בתערוכה החדשה".

התערוכה מיודעת לכל המשפחה – ללא תשלום.

Unity Art House - גלריה קהילתית של עמותת יוניטי ארט שנוסדה ללא כוונות רווח, שמטרתה לסייע לאומנים ישראלים לקדם את יצירותיהם. בגלריה מתקיימות תערוכות רבות (קבוצתי ויחיד), פסטיבלים וירידים, סדנאות לילדים ומבוגרים, ימי כיף לחברות וארגונים ואירועים שונים.

הגלריה ממקמת ברחוב דוד רזיאל 6, יפו – טלפון לתיאום סיור – 054-3544218. לסיור ווירטואלי: https://www.facebook.com/unityartproject/