בהשתתפות עשרות אמנים:
מופע הצדעה ענק למתנדבי ארגון 'הצלה' בארצות הברית

יזמי פרוייקט "כתיבת ספרי התורה העולמי" מרימים מופע ענק וייחודי ביום ל"ג בעומר בהשתתפות מיטב האמנים

ערוץ 7 , ט"ז באייר תש"פ

לפני חודשיים, החל מיזם כתיבת ספרי התורה העולמי, לאחדות והצלת עם ישראל בצל מגיפת הקורונה.

נכון לשעה זו, כתיבת ספר התורה הראשון כבר הסתיימה, כאשר כתיבת ספר התורה השני כבר החלה.

כזכור, עם תחילת המיזם, הודיעו היוזמים, תושבי ברוקלין שבניו יורק, כי הכספים שייוותרו מרכישת האותיות, ייתרמו לארגון הפועל להצלת חיים.

כעת, לאחר סיום כתיבת ספר התורה הראשון, ועם תחילת כתיבתו של ספר התורה השני, החליטו יוזמי הפרויקט לארגן מופע ענק וייחודי ביום ל"ג בעומר הקרוב, בהשתתפות מיטב האמנים תחת הכותרת "יום הצדעה עולמי".

מדובר במופע הצדעה למתנדבי ארגון 'הצלה' שבארצות הברית, כאשר במהלך המופע, יקראו האמנים לציבור הצופים לרכוש אותיות בספרי התורה; הכספים שייתרמו עבור רכישת האותיות בעיצומו של המופע, ייתרמו כולם לארגון 'הצלה', כאות הוקרה על פועלו הרב של הארגון במהלך השתוללות נגיף הקורונה.

מיטב האמנים במופע אחד
יח"צ

המופע יועבר בשידור חי באתר ערוץ 7, ביום שלישי הקרוב, י"ח אייר, ל"ג בעומר, החל משעה 17:30.

בין האמנים שיופיעו במופע, ניתן למצוא את ענקי הזמר אברהם פריד, בני פרידמן, מרדכי שפירו, ליפא שמלצר, גד אלבז, שמואלי אונגר, שולם למר, אלי מרקוס, ברוך לוין והחזן העולמי יצחק מאיר הלפגוט.

הזמר אברהם פריד, שגם יופיע במופע, קורא לציבור להצטרף לצפייה במופע, "אני מזמין אתכם לאירוע ל"ג בעומר מיוחד במינו, לחיזוק כל מתנדבי ארגון 'הצלה' בכל רחבי אמריקה. זו ההזדמנות שלנו לגלות הכרת הטוב ולהשיב טובה לאותם גיבורים של ארגון 'הצלה', שהוכיחו בתקופה הקשה הזו כמה גיבורים הם".

מפיק המופע, דוידי קרומבי, אומר כי "אנשי ארגון 'הצלה' הקדישו את כל חייהם ואף סיכנו אותם למעננו, במהלך השתוללות המגיפה, כאן בניו יורק. כעת, זה הזמן שלנו להחזיר להם מעט מן הטובה שאנו חייבים להם, כאשר מי שירכוש אותיות בספר התורה השני במיזם במהלך המופע, בכל עלות שיבחר, ירוויח כפליים: גם יזכה לקחת חלק בפעילות הארגון המדהים הזה שהציל חיים של אלפי בני אדם, וגם יזכה באות בספר התורה".