הרב שמואל אליהו מצטרף לכתיבת ספר התורה הכללי

הרב שמואל אליהו, מבכירי רבני הציונות הדתית, מצטרף למיזם כתיבת ספרי התורה הכלליים וקורא לציבור להצטרף ולכתוב אות בספרי התורה.

ערוץ 7 , י"ח באייר תש"פ

הרב שמואל אליהו, מבכירי רבני הציונות הדתית, מצטרף למיזם כתיבת ספרי התורה הכלליים, וקורא לציבור להצטרף גם הוא ולכתוב אות בספרי התורה.

מדובר במיזם שהחל בהוראתו של הרבי מלובאוויטש, לפני 40 שנה, ונמשך עד היום. על פי הרבי, כתיבת אות בספרי התורה מסוגלת מאוד לשמירה והגנה, וכן מביאה לאחדות עם ישראל, בהצטרפות יהודים רבים למצווה.

במסגרת המיזם נכתבו עד היום כבר שבעה ספרי תורה, בהם לקחו חלק מעל 2 מליון יהודים. כעת המיזם נמצא בשלב הסיום של כתיבת ספר התורה השמיני, כשנותרו רק 35,000 אותיות לסיום הספר. היעד שהוצב לסיום כתיבת הספר, הוא חג השבועות, שיחול בעוד כשלושה שבועות.

לרכישת אות בספר התורה בכל עלות לחצו כאן

בסרטון שפרסם הרב אליהו, הוא מדגיש את ערך ההתאגדות של רבים, סביב מצוות כתיבת ספר תורה: "יש ערך כפול פי כמה, כאשר הרבה אנשים מתרכזים יחד לעשות מצווה. זה כמו מניין: כל אחד בפני עצמו הוא נפלא, אבל עשרה ביחד זה עולם אחר. אלף יחד, זה משהו אחר לגמרי. וכשכולם יחד, אז כתוב "וייעשו כולם אגודה אחת לעשות רצונך בלבב שלם"; אין לך כמו כתיבת ספר תורה, שבזה מקיימים את המצווה, את התפילה, של "וייעשו כולם אגודה אחת", כולם יחד, מתאגדים יחד, "לעשות רצונך בלבב שלם".

הרב אליהו מוסיף בסיום דבריו: "אשרי החבורה שכותבת ספר תורה לחיזוק עם ישראל, במיוחד בתקופה המיוחדת הזאת, שהקדוש ברוך הוא יהיה איתם, ובזכותם יביא גאולה לעולם".

בועד ספרי התורה הכלליים לאחדות ישראל, העומד מאחורי המיזם, מדגישים כי בהוראת הרבי ניתן לרכוש אות בכל עלות בספר התורה, אפילו תמורת שקל אחד, וכן כי מי שירכוש אות בספר התורה ב-48 השעות הקרובות, שמו ייכתב בפתק שיונח על ציון רבי שמעון בר יוחאי במירון, ביום ל"ג בעומר.

היענו עכשיו לקריאתו של הרב אליהו לרכישת אות בספר התורה ושמכם יוזכר על ציון הרשב"י בל"ג בעומר! לחצו כאן