'שיחת קורונה' עם פרופ' רולידר: חוזרים לשגרה, חוזרים ללימודים

פרופ' עמוס רולידר, דיקן הסטודנטים וראש התוכנית לתואר שני בניתוח התנהגות במכללה האקדמית כנרת, משוחח עם ערוץ 7 על התקווה לחזור כמה שיותר מהר ללימודים סדירים בכיתות הלימוד.

"עם כל הכבוד ללמידת הזום והלמידה מרחוק, על כל היתרונות שהמודרניזציה מביאה לנו, אין כמו ישיבה בחברותא בכיתה כדי ליהנות מחוויה בלתי אמצעית. אנחנו כבר מחכים ובודקים איך עושים את הדברים באופן שנגיע למגע הבלתי אמצעי לצד שמירה על בריאות ולמידה אמיתית".

פרופ' רולידר מציין את התחומים הייחודיים שאותם מביאה לסטונדטים המכללה. "האקדמית כנרת לקחה על עצמה כמה תחומים ייחודיים שהיא גאה בהם ומשקיעה את המשאבים לחקור וללמד ולהכשיר ציבור של צעירים למקצועות מעניינים שיש בצידם תעסוקה מעניינת מאוד".

"כך לדוגמה בתחום הנדסת אנרגיה וגז - תחום חדש ומתפתח - אנחנו מכשירים בכנרת את מהנדסי העתיד בתחום זה. אין את זה בשום מקום אחר בארץ. אצלנו יש גם תואר ייחודי בהנדסת מים".

"בתחום מדעי הרוח, יש תואר שני בלימודי ארץ ישראל, ברמה מאוד גבוהה של חקר עם מיטב המומחים, יש תואר שני חדש ייחודי בנושא תיירות וגולת הכותרת: תואר שני בניתוח התנהגות - מקצוע מאוד מבוקש במדעי ההתנהגות והפסיכולוגיה - שאין אותו בשום מקום וזה הישג היסטורי של אקדמיית כנרת", מסכם רולידר.

מכללת כנרת שעל חוף צמח מציעה לכם ללמוד תואר איכותי במגוון רחב של תחומים: הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מים והנדסת אנרגיית גז ונפט, תואר ייחודי בחינוך וקהילה, תואר במשאבי אנוש ותואר מוביל בלימודי ארץ ישראל ועוד.

המכללה מציעה מגוון מסלולי לימוד ומלגות כולל מסלול ייחודי שמשלב לימוד בבית המדרש שממוקם במקום בראשות הרב זאב קיציס וכן מעונות מתאימים ורכזת חיים יהודיים שמלווה את הסטודנטים הדתיים לאומיים בכל שנותיהם במכללה.

לייעוץ אונליין לחצו כאן