אבי דיכטר מאיים: "המהלך של נתניהו יחולל רעידת אדמה 8 בסולם דיכטר"

בכיר הליכוד תקף את ראש הממשלה שלא הציע לו תפקיד בממשלה ולא הזמין אותו לפגישה. "מי שחושב שהפריימריז הסתיימו טועה טעות חמורה".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ' באייר תש"פ

אבי דיכטר
אבי דיכטר
צילום: פלאש 90

סגן שר הביטחון אבי דיכטר (הליכוד) מתכוון להחרים את ההצבעה בכנסת על הממשלה החדשה, לאחר שלא קיבל תפקיד סביב שולחן הממשלה ואף לא זומן לפגישה עם ראש הממשלה נתניהו בבלפור.

בריאיון לדני קושמרו בחדשות 12 אמר דיכטר "קיבלתי הצעה מגונה שדחיתי על הסף. לא יכול להיות שאני בעשירייה הראשונה בליכוד ולא מקבל תפקיד של שר. הובטח לי להיפגש עם נתניהו, חיכיתי עד חמישי ב-17:00 ולא קיבלתי אפילו בדל של איתות שעומדים להזמין אותי".

בכיר הליכוד שלח איום מרומז לנתניהו: "אי אפשר לדלג על ה-10 הראשונים בליכוד. זה יחולל רעידת אדמה 8 ברמת דיכטר". הוא הוסיף כי "מי שחושב שהפריימריז הסתיימו טועה טעות חמורה".

"אני מעריך מאוד את החברים בליכוד אבל אנחנו מפלגה דמוקרטית ומהלך כזה לא יכול לקרות", הוסיף סגן השר. "לפני שלושה ימים נשלח אליי שליח עם הצעה מגונה שדחיתי על הסף".

יו"ר הקואליציה מיקי זוהר ניסה להסביר את ההתנהלות של ראש הממשלה: ''אין לי ספק שהוא יישב עם דיכטר ויעשה הכל כדי שיהיה מרוצה. הוא לא הספיק לשבת עם כולם וזאת הסיבה שהוא פנה לגנץ וביקש ממנו לדחות את ההשבעה".