ברוך ודגן
ברוך ודגן צילום: רועי חדי

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הגיע לנחם את משפחתו של עמית בן יגאל הי"ד, לוחם סיירת גולני שנהרג ביום שלישי מפגיעת אבן שהשליך מחבל במהלך פעילות מבצעית בשומרון.

דגן הגיע לבית המשפחה יחד עם יו''ר ועד הישוב מבוא דותן איתן גורמן, יו''ר ועד הישוב חרמש רוני מזרחי, סגן ראש מועצת שומרון חנן ניב, יו"ר ועד העובדים במועצה ענת צפריר, קצין ההגמ"ר של חטיבת מנשה שי שושן וסגן ראש עיריית רמת גן משה רווח.

"הבן שלך הגן על התושבים שלנו במבוא דותן, חרמש וצפון השומרון, הוא נפל במבצע שמטרתו הייתה בין השאר לכידת מיידי אבנים ובקבוקי תבערה על התושבים באיזור", אמר דגן לאב השכול ברוך בן יגאל.

''באנו לחבק אותך ולהביע את האהבה הגדולה אליך ואל כל בני המשפחה, אתה חלק מהמשפחה של השומרון לתמיד. לעולם לא תהיו לבד. הבן שלך היה גיבור, שהקריב את חייו להגנה על עם ישראל ועל התושבים שלנו בשומרון''.

אביו של החייל פרץ בבכי וסיפר: "הבן שלי תמיד אמר לי שהוא כל כך אוהב את התושבים של השומרון וצפון השומרון, הם חלוצים, מלח הארץ, דרך הבן שלי הכרתי את התושבים של השומרון ועד כמה הם נפלאים. הם תמיד היו מביאים לחיילים ממתקים ואוכל, דואגים להם".

ברוך סיפר כי תושבי הישוב עינב בשומרון הכינו עבורו אלבום ושלטי חיזוק ונחמה, "החיזוקים שאנחנו מקבלים מעם ישראל זה מה שנותן לנו את הכוח לחיות".

צפו: ישי ריבו בבית משפחת החייל עמית בן יגאל שנפל בשומרון עמותת הכל מהלב