חברת "זום" הוסיפה לאפליקציה אייקון אבטחה חדש אותו רואים יוזמי השיחות מיד עם הכניסה למפגש הזום.

המשמעות: תכונות האבטחה של זום, שאליהן ניגשו בעבר באמצעות תפריטי הפגישה, מקובצות כעת ונמצאות כולן באייקון אחד הממוקם בסרגל התפריטים של הפגישה, בממשק המארחים.

כך, בין השאר, מארחי פגישות יכולים כעת לדווח על "משתמש בעייתי" לזום, והם יכולים גם להשבית את היכולת של המשתתפים לשנות שמות למניעת התחזות.

פעולות נוספות שניתן לבצע בלחיצה על האייקון החדש: נעילת פגישה, הפעלת מצב ״חדר המתנה״ למניעת כניסה של גורמים לא רצויים, סילוק משתתפים בעייתיים, הגבלת משתתפים במפגש לשיתוף מסך, ניהול צ׳אט ושינוי תכנים שמועברים על ידי מארגן המפגש.

"אנו נוקטים בראייה הוליסטית של פרטיות המשתמשים שלנו ואת אבטחתה של הפלטפורמה שלנו", אומר עודד גל, סמנכ״ל המוצר הראשי של זום. "מעבר להצפנה שלAES 256-bit GCM שהוספנו, שהעלתה את הרף עבור אבטחת נתוני המשתמשים שלנו, אני נלהב בעיקר מאייקון ׳כפתור׳ האבטחה שהוספנו לסרגל התפריטים של הפגישה. האייקון, לוקח את כל אמצעי האבטחה שלנו, קיימים וחדשים, וממקם אותם עבור מארחי הפגישות שלנו בחזית, במקום אחד ובמרכז תשומת הלב. עבור מיליוני המשתמשים החדשים שלנו, המהלך הזה יוודא שיש להם גישה מיידית לבקרות האבטחה החשובות בכל פגישה שירצו לערוך".

אם האייקון החדש לא מופיע אצלכם, כדאי לעדכן את האפליקציית לגרסת Zoom 5.0.