פתרונות המיחשוב שהופכים כל עסק לפרודוקטיבי יותר

מנכ"ל חברת ERG, המתמחה בעולם המחשוב מזה למעלה מ- 20 שנים, שמח לחלוק עימנו 5 פתרונות מחשוב שמביאים לפרודוקטיביות עסקית מלאה.

תוכן שיווקי , כ"ה באייר תש"פ

פתרונות המיחשוב שהופכים כל עסק לפרודוקטיבי יותר-ערוץ 7
פתרונות מחשוב לעסק
iStock

בעולם העסקים של היום רוב הארגונים מוצאים את עצמם נסמכים על תשתיות מחשוב ומערכות מידע ומבלים שעות מול המחשב: משתפים מידע לעובדים אחרים, מנתחים מידע, מזינים או מייצרים תכנים ועוד.

הטכנולוגיה של המאה ה- 21 חוסכת לנו הרבה מאוד זמן וכאבי ראש; היא מייעלת את תהליך העבודה, ומסייעת להגדיר מערך עבודה ברור ואינטראקטיבי, שהופך את יום העבודה לפשוט יותר ואת הארגון ליעיל יותר.

איל גבעון, מנכ"ל חברת ERG, המתמחה בעולם המחשוב מזה למעלה מ- 20 שנים, שמח לחלוק עימנו 5 פתרונות מחשוב שמביאים לפרודוקטיביות עסקית מלאה.

אלו הם רק חלק מהניסים הטכנולוגיים שהופכים כל עסק לפרודוקטיבי יותר, וכל יום עבודה לנעים, נוח ונטול תקלות.

מערכות מידע
מערכות מידע מהוות חלק בלתי-נפרד מעולם העסקים של היום.

רוב העסקים זקוקים לכל הפחות למערכת ניהול מידע (כמו ERP ו- (CRM, מערכת בקרת כניסה, מערכת להנהלת חשבונות ומערכת POS וגבייה, שתסייע לעובדים פרונטליים בחנויות לבצע מכירות ביום-יום.

מערכות אלו הן לרוב מוצרי מדף שספק המחשוב אחראי להתקין ולתחזק על מנת שיספקו ביצועים מהירים ואבטחה לנתוני הארגון.

בלא מעט ארגונים קיימת גם דרישה למערכות מידע המותאמות במיוחד עבור העסק וייעלו את מהלך העבודה היומיומי. מערכות לניהול תהליכים עסקיים ושיתוף מידע, בין אם פנימי בארגון בין העובדים או חיצוני מול לקוחות וספקים, מהוות חלק משמעותי ביצירת יתרון תחרותי עבור הארגון.ספק מחשוב מתאים יידע לייעץ ולהוביל גם התקנה ותחזוקה של מוצרי מדף וגם פיתוח והטמעה של מערכות מידע תפורות לצרכים שלכם.

אחסון ושיתוף קבצים

כל חברה מייצרת ומשתמשת מגוון רחב של תכנים: מידע אודות לקוחות, טפסים אודות העובדים, היסטוריית עבודה, חוזים ואף חומרים מסווגים יותר, כמו תכנים פיננסיים ומנהלתיים. מדובר במסה עצומה של מידע, שחיוני לשמור עליה מכל משמר: תקלה אחת עשויה למחוק מידע קריטי ולפגוע משמעותית בפעילות העסק.

ספק המחשוב אחראי לסייע ביישום פתרון או תוכנה נכונה לשיתוף הקבצים לעובדים בארגון, ניהול גרסאות , ניהול הרשאות גישה וכמובן ביצוע גיבויים בצורה יסודית.

ניהול משימות ולוחות זמנים

רוב העסקים כיום נדרשים לנהל משימות ולוחות זמנים. מערכות אלו מסייעות לעובדים להתוודע בקלות למשימות שלהם, תאריכי היעד, מידע נוסף ואופן הביצוע הנדרש וכמובן לעדכן במהירות ברגע שסיימו את המשימה, כך שיוכלו להמשיך לבאה.

מערכת ניהול משימות מסייעות לעמוד על התפוקה של העובדים ולחלק היטב את המשימות בין הצוותים השונים. בנוסף, כמות מסודרת של משימות תורמת לכל עובד מוטיבציה לסיים אותן כמה שיותר מהר, ובזכות זאת מביאה לפרודוקטיביות שיא.

חלק ממערך ניהול המשימות כולל פעמים רבות שיתוף של קבצים: שילוח של תכנים או קבצים גדולים ממחשב אחד לאחר.

מערכות לניהול משימות מסייעות לשתף בקלות קבצים בין העובדים, בהתאם לרמת הסיווג שלהם. ככל שהעסק גדול יותר, כך חשוב יותר לבחור במערכת שתוכל להעביר גם קבצים גדולים בקלות, ותוך כדי שימור האיכות שלהם.

ניהול משימות יכול להתבצע בעזרת מערכת ארגונית כמו QM7 אקסל משותף, רשימת SHARE POINT או משימות במערכת אאוטלוק. ספק המחשוב יוכל להמליץ מה יותר נכון עבורכם

מייל

מיותר לציין כמה המייל הוא מן הכלים העיקריים ביום העבודה של רובנו. רוב ההתקשרויות של יום העבודה מתנהלות דרך המייל, ולכן חשוב להקפיד על עבודה נכונה עם מערך המידע העצום הזה.

מייל שעובד כיאות מסודר לפי תגיות מותאמות מראש, מחובר לכל המכשירים החכמים של העובד לגישה נוחה, ומוגן מפני איומים או מגישה של חשבונות אחרים היטב.

ספק המחשוב שלכם ידע להפעיל ולתמוך בפתרונות דואר ענן, להפעיל חיבור ל- AD או SSO , ניהול אבטחה, הפעלתMFA , חיבור לשרת האבטחה המקומי ועוד.

טלפוניה

התקופה האחרונה הוכיחה עד כמה מערך הטלפוניה קריטי לעבוד תקינה. שירותי טלפוניה מאפשרים לכל העובדים בחברה להתקשר בנוחות, ולהוציא שיחות לגורמים הרצויים ביעילות, באמצעות טלפון נייח, טלפון נייד או המחשב.

שירותי הטלפוניה מספקים אפשרויות רבות לבעל העסק כמו הקלטה של כל שיחה, מוסיקה בהמתנה לשיחה ויכולת לעבוד בקלות גם מהבית או מרחוק. ניתן לממשק טלפוניה בנוחות אל המערך העסקי והביתי, ולחבר אליה מערכת מידע קלה לשימוש.

ספק המחשוב שלכם אחראי להוביל בחירה בפתרון שנכון עבורכם, שמתחבר למערכות המידע ומאפשר לעבוד בנוחות

חברת ERG מתמחה בסיפוק פתרונות מחשוב המותאמים לצרכים העסקיים של כל עסק ובייחוד עסקים גדולים. בזכות הניסיון, הידע והמקצועיות של החברה, אתם מקדמים את אפיק המחשוב בעסק שלכם לשלב הבא בצורה חכמה, ויחד עם חברה המלווה אתכם יד-ביד לכל אורך התהליך.

לחברה שמבינה עניין, צרו קשר.

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il