השר דודי אמסלם: לא מרוצה מהמגמות בתקשורת

שר התקשורת היוצא דודי אמסלם בטקס חילופי השרים, "לצערי יש חוסר איזון ועוול משווע הזועק לשמים באופן הסיקור החדשותי".

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ה באייר תש"פ

שר התקשוורת יועז הנדל עם השר היוצא דודי אמסלם
שר התקשוורת יועז הנדל עם השר היוצא דודי אמסלם
צילום: יוסי זמיר

טקס חילופי שרים נערך הבוקר (שני) במשרד התקשורת בנוכחות השר היוצא חה"כ דודי אמסלם והשר הנכנס חה"כ יועז הנדל.

השר אמסלם אמר, "זה לא סוד שאני לא מרוצה מהמגמות שאני עד להן בתקשורת הישראלית אמרתי זאת לא פעם ולא פעמיים - לצערי יש חוסר איזון ועוול משווע הזועק לשמים באופן הסיקור החדשותי, ואנו עדים לכך יום יום ושעה שעה, מהדורה אחר מהדורה. זה אירוע שנדרש לעסוק בו".

לדבריו, "זה בסדר לקבל ביקורת, אין לי בעיה עם ביקורת, ביקורת היא נשמת אפה הפועמת של הדמוקרטיה, אבל מה שקרה בשנים האחרונות בתקשורת ותרבות ה'פייק ניוז' שפשטה בכל מקום הוא אירוע שדורש עיסוק יסודי".

"לסיום אני רוצה באמת להודות לאנשים הנהדרים כאן במשרד - משרד התקשורת אמנם אינו משרד עתיר כוח אדם, אבל מצאתי פה אנשי מקצועי רציניים וחרוצים, תמיד עם מוטיבציה אדירה לשנות ולקדם את הנושאים שעל הפרק", אמר.

"אני רוצה להודות בראש ובראשונה למנכ״ל המשרד, נתי כהן, אשר ניווט את הספינה במים סוערים, ויחד עם אנשי המשרד, טיפלו באתגרים באופן מקצועי, איכותי ויעיל בתקופה של חוסר ודאות וחוסר יציבות.
אני מאחל ליועז הרבה הצלחה, משרד התקשורת הוא משרד מרכזי אשר אחראי על מימד קריטי בחיים של כולנו ואני סמוך ובטוח שתדע להוביל את המשרד למקום הנכון", הוסיף אמסלם.

השר הנכנס יועז הנדל אמר בטקס, "מוסדות המדינה ועובדי הציבור הם חלק מהמדינה. מותר לבקר אותם, לדרוש מהם לשפר, לעשות רפורמות ולשנות אבל תמיד צריך לזכור שהם הם חלק מהגשמת החלום הציוני".

"השופטים, השוטרים, אנשי הביטחון, הפקידות הבכירה, היועץ המשפטי ואתם. בלי פקידי ציבור ובלי שליחי ציבור אין מדינה", הוסיף.