אמה של מאיה ווישניאק: "אם זה קרה לנו זה יכול לקרות לכל אחד"

בני משפחתה של מאיה ווישניאק ז"ל שנרצחה על ידי בן זוגה סיפרו על דמותה המיוחדת. "מאיה לימדה את כולנו שאין דבר כזה בלתי אפשרי"

ערוץ 7 , כ"ה באייר תש"פ

אמה של מאיה ווישניאק: "אם זה קרה לנו זה יכול לקרות לכל אחד"-ערוץ 7
מאיה ווישניאק
צילום: באדיבות המשפחה

בני משפחתה של מאיה ווישניאק ז"ל, בת ה-22 שנרצחה ברמת גן על ידי בן זוגה, התייחסו הערב (שלישי) לאסון שפקד אותם.

אמה של מאיה, הילה, סיפרה: "מאיה שלנו, נפש חופשיה ותאבת חיים. היא לימדה את כולנו שאין דבר כזה בלתי אפשרי. היא הציבה יעדים, חשבה באופן מקורי, ילדה של אושר ושיחות עמוקות. האם סיפרה כי היא ידעה לזהות כל נימת קול וכל הבעת פנים. ראיתי אותך עולה ופורחת ועכשיו מה יהיה?".

על פי הדיווח בחדשות 12, אביה אריאל סיפר על הכישרונות של בתו: "מאיה הייתה מוכשרת באמנות ובפילוסופיה ובמוזיקה. היא ניגנה בסקסופון והייתה לה יכולת ציור מדהימה. לצד זאת היא למדה כימיה ומתמטיקה".

אחותה של מאיה סיפרה על הקשר שלהן בבכי: "אנחנו תאומות, הקשר שלנו מיוחד. לא היינו צריכות מילים אלא רק מבטים. פרצוף אחד ואני מבינה הכול. היינו כל כך דומות ואת השלמת אותי. היית החצי השני שלי. אני מחכה שתרדי למטה במדרגות ותצחקי. לולי שלי - נישאר משפחה מאושרת ותומכת אני מבטיחה לך. את אף פעם לא תהיי חלק מהסטטיסטיקה".

האח אייל נזכר: "היינו אוכלים וצוחקים יחד. היא הייתה מאוד חכמה, חכמת חיים לא מהעולם הזה. היו לה המון תכניות לעתיד ואולי היא הייתה כובשת את העולם. כמה שאני עצוב שלא נראה אותך, כמה אני מתגעגע לריבים המטופשים וליציאות שלנו. רק בשבוע שעבר הבטחת שנלך לחוף בסידני. אל תדאגי מיה, אף אחד לא נכנס לחדר שלך אפילו שאת לא פה".

מאיה ווישניאק ז''ל נרצחה בסוף השבוע על ידי בן זוגה שחנק אותה במהלך ויכוח שהתלהט ביניהם על רקע רצונה להיפרד ממנו. ווישניאק הותירה אחריה זוג הורים ושלושה אחים. מעצרו של החשוד הוארך בשמונה ימים בבית משפט השלום שבתל אביב.