ורטהיימר וזמיר
ורטהיימר וזמיר צילום: Miriam Alster/Flash90

שר התיירות הנכנס, אסף זמיר, לא מתרגש מהביקורת ברשת החברתית על התמונה שצולמה אתמול (שלישי) בלשכתו, בה נראית רעייתו מאיה ורטהיימר מחזיקה דגל ישראל.

''דעתכם על אשתי פחות מעניינת אותי", הגיב זמיר. ''אני אוהב אותה אהבה קיצונית, שאני מאחל לכל אחד ואחת מכם. היא מצחיקה אותי, מפיצה אור לכל עבר וחברה תומכת ברמה שלא ידעתי שקיימת.

''ובכל מקום בו מישהו מכם חושב שאני מובך ממנה - תדעו שאני גאה בה ורק מרגיש בר מזל שהיא מסכימה לחיות איתי", הוסיף שר התיירות.

בטקס חילופי השרים במשרד התיירות אמר אתמול זמיר "יש לנו כאן שתי משימות. האחת היא לשקם את הענף, לפתוח מהר ככל הניתן את המלונות, את כל האטרקציות, את כל העסקים תומכי התיירות, המסעדות, בתי הקפה והברים, לעודד תיירות פנים, לפתוח את השמיים ולהחזיר את הפעילות שהייתה בעבר.

''כשנסיים עם זה, נתפנה להגשים גם את החלומות והפנטזיות, וכן את והפוטנציאל האדיר שיש במדינה הזו. מתוך המשבר הזה אנחנו צריכים לצמוח".

שר התיירות היוצא ויו"ר הכנסת הנכנס יריב לוין אמר כי הוא "נפרד בכאב גדול מאוד. הגעתי למשרד שאף אחד לא רצה או התעניין בו, ובחמש שנים הוא כמעט והכפיל את התקציב שלו. עשינו מהפכה אדירה בתחום השיווק, שלקחה את ישראל מיעד שהיה מכוון בעיקר לקהל של צליינים - והפכה אותה ליעד תיירותי שמתחרה באופן אגרסיבי ביעדים תיירותיים מובילים בעולם".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו