אבישלום רוזיליו בן ה-33 נפטר מקורונה

אבישלום רוזיליו ואשתו ליהי הכירו במחלקה האונקולוגית בשיבא. היא החלימה מקורונה והוא נפטר. אבישלום הותיר אחריו תינוק בן שנה.

ערוץ 7 , כ"ו באייר תש"פ

אבישלום רוזיליו ואשתו ליהי
אבישלום רוזיליו ואשתו ליהי
צילום: באדיבות המשפחה

אבישלום רוזיליו בן ה-33 ממגדל העמק נפטר הלילה (רביעי) בבית החולים שיבא בתל השומר לאחר שנדבק בנגיף הקורונה. הלווייתו תתקיים היום בשעה 17:30 בבית העלמין במגדל העמק.

אבישלום הותיר אחריו את אשתו ליהי ותינוק בן שנה. הוא הגבר הצעיר ביותר שנפטר מקורונה בישראל.

רוזיליו שחלה בעבר בסרטן הכיר את ליהי במחלקה האונקולוגית בשיבא כשהיתה מאושפזת גם היא בשל מחלת הסרטן. לליהי היה סרטן מסוג הודג'קין למיפומה ולאבשלום היה סרטן מסוג לוקמיה.

שניהם נדבקו בקורונה לפני כחודשיים, ליהי החלימה אך אבישלום היה מאושפז במצב קשה במשך מספר שבועות. לפני ימים אחדים הוא שב להכרה אך חלה התדרדרות נוספת במצבו ובבית החולים נאלצו הבוקר לקבוע את מותו.

חגית וייס, בת דודתו של אבישלום, ספדה לו: ''ליבי נשבר. כמה עצוב. אבישלום ישראל רוזיליו, בן דודי האהוב, נפטר הלילה לאחר חודשים של מאבק בקורונה ושלושה שבועות בהם היה מורדם ומונשם. בחור צעיר, מלא אמונה, נשוי באהבה מיוחדת לליהי, אב לתינוק מקסים בן שנה.

''שנים התפללנו למען החלמתו כשנלחם בסרטן, ותמיד ניצח... והאמנתי בכל ליבי שגם הפעם נשמע בשורות טובות", כתבה וייס בפייסבוק. ''שמו כתוב בפינת הנרות שלי, התפללתי למענו מדי יום באמונה שלמה ועמוקה שיחלים גם הפעם. מתפללת שנשמתו תנוח בין כנפי מלאכים עטופה באור בשכינה הקדוש''.

(אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים. השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל'חוק זכויות יוצרים'. אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות ל- news@a7.org )