יאיר נתניהו: ''איילת שקד סירנה, בנט דיבר נגוע לאבא שלי''

ינון מגל כתב לבנו של ראש הממשלה "בגלל שנאה אישית זרקתם את ימינה לכלבים''. נתניהו הבן האשים את בנט ב"דיבור נגוע" כלפי אביו.

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , כ"ו באייר תש"פ

יאיר נתניהו: ''איילת שקד סירנה, בנט דיבר נגוע לאבא שלי''-ערוץ 7
יאיר נתניהו
צילום: פלאש 90

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו, האשים היום (רביעי) את יו"ר 'ימינה', ח"כ נפתלי בנט, ב"דיבור נגוע" כלפי אביו וכינה את ח"כ איילת שקד "סירנה".

נתניהו הבן טען כי בנט וראש הממשלה בנימין נתניהו דיברו כל יום בטלפון במסגרת במשא ומתן הקואליציוני. "אבא שלי דיבר עם בנט כל יום שעות בטלפון וספג ממנו דיבור נגוע שאני אפילו לא אפרט".

את הדברים כתב נתניהו במהלך ויכוח בטוויטר עם העיתונאי ינון מגל, כאשר זה האחרון הגיב לדברים שאמרה ח"כ שקד בראיון ל'103FM'. "מנדלבליט התנגד בכל תוקף לשינוי חשוב, שרציתי לבצע כשרת משפטים, בהליך בחירת היועץ המשפטי לממשלה - בחירה של הממשלה ללא ועדת איתור. נתניהו תמך במנדלבליט. הוא עוד יצטער על זה", אמרה שקד.

מגל צייץ: "כמו שאמרתי, בגלל שנאה אישית ירו RPG בנגמ"ש ועכשיו נפתחו שערי הגיהנום. חבל מיותר ולא תם".

נתניהו הבן הגיב לו: "חחחחחחחחחחחח לא אתה לא אמיתי. שמע האישה הזאת היא פשוט סירנה".

מגל: "יאיר, תגיד, הייתה פגישה אחת של צוותי המו"מ כדי להכניס את ימינה לקואליציה?".

נתניהו: "הם לא גיבשו צוות מומ!!!!! אבא שלי דיבר עם בנט כל יום שעות בטלפון וספג ממנו דיבור נגוע שאני אפילו לא אפרט. בנט אמר אני מייצג את כל ימינה דברו איתי. אז זה מה שאבא שלי עשה. כל פאקינג יום שעות".

מגל: "נשמה, אוהב אותך, אבל בכל התקופה היו שתי שיחות טלפון ושיחת זום אחת בין אבא שלך ובנט. לא היתה אף פגישה של צוותי המו"מ. זה נראה לך רציני? זה מקרין שרצו אותם? אתה הרי הסברת נהדר למה חשוב שהם יהיו בחוץ".

נתניהו: "ומתי הסברתי למה חשוב שהם יהיו בחוץ? פירטתי *עובדות* על הצמד שהם לא הכחישו עד לרגע זה. עובדות שחלקם הגדול היו גם רלוונטיות ב2013-2020 שהיו בפנים. אני חושב שחשוב שהם יהיו בפנים גם עכשיו למרות כל העובדות האלה בשביל אחדות הגוש ומקווה שיכנסו בקרוב".

מגל: "בגלל שנאה אישית זרקתם אותם לכלבים. זו טעות קשה. לא יודע אבל אולי אפשר עוד לתקן כי בתחושה שלי אבא שלך שאני מאד אוהב ומעריך וחושב שחשוב שימשיך בתפקידו ההיסטורי עלול ליפול רק בגלל זה! בגלל פירוק הגוש".

נתניהו: ''אה ינון מגל, אתה הרגע הוכחת שתודרכו יופי טופי ע״י איילת/ בנט. אבל שאתמול אמרתי את זה נעלבת ואמרת אה עכשיו אתה קורא לי שופר!".