אופטימית: מכירת המינויים בבית"ר החלה

הכדורגל עדיין לא חזר, מועד חזרתם של האוהדים עדיין לא ידוע אך בבית"ר ירושלים מאמינים שזה קרוב ומתכוננים לכך כשפתחו הרשמה לזה

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ו באייר תש"פ

אופטימית: מכירת המינויים בבית"ר החלה-ערוץ 7
אוהדי בית"ר. יחזרו לטדי?
צילום: פלאש 90

מאמינים בני מאמינים. אחד מהשירים הכי נפוצים ומושמעים באצטדיון טדי שבבירה, אצטדיונה הביתי של בית"ר ירושלים הוא שירו של מרדכי בן דוד - "אנחנו מאמינים בני מאמינים".

היום (רביעי) נראה כי גם הנהלת המועדון הבית"רי נדבקה בשיר העידוד מהיציעים של אוהדיה, כשזו פרסמה את מחירי המינויים שלה לקראת העונה הבאה, עונת 2020/21.

תחת הסלוגן "תפוס את המקום שלך בטדי", הודיעה בית"ר על מבצע במסגרתו יוכלו אוהדי הקבוצה להבטיח את מקומם באצטדיון הביתי לעונת המשחקים הבאה, כבר עכשיו.

אמנם מועד חזרת הליגה לאחר משבר הקורונה עדיין לא הגיע, ומועד חזרתם של האוהדים ליציעים עדיין אפילו לא עלתה לדיון באופן רשמי, אך ראשי הנהלת בית"ר אופטימיים ורוצים להגיע מוכנים לרגע בו יאשרו את כניסתם של אלה.

בבית"ר אף מוכנים לתרחיש בו יוכלו להיכנס ליציעים מספר מועט של אוהדים בעונת המשחקים הבאה, כשאלה פתחו הרשמה לרכישת מנוי למשחקים לעונה הבאה, כשהגבילו את הכמות האפשרית למינויים ל-2,000 בלבד.

המחירים שפורסמו לרכישת מינוי זהים לאלה של העונה האחרונה כשבבית"ר מבינים כי משבר הקורונה מחייב אותם שלא להעלות מחירים ולפגוע בקהל אוהדיהם על אף המשבר הכלכלי שפקד גם אותם.

ההרשמה לאפשרות לרכישת מנוי נפתחה היום כאשר אוהד שנרשם ישלם שקל אחד בלבד על ההזדמנות לרכוש את המנוי, מחיר שיירד מדמי המנוי במידה שירכוש. בשלב הראשון יכולים להירשם מנויי העונה הנוכחית וחברי מועדון האוהדים "בית”ריסט", ולאחר מכן תיפתח ההרשמה לקהל הרחב.

בבית"ר אמרו כי "לאור חוסר הוודאות הגדול לקראת העונה הבאה בעקבות הנחיות משרד הבריאות, ולקראת האפשרות כי מספר המקומות ביציעי הקבוצה יוגבל, אנחנו מאפשרים לאוהדי הקבוצה להבטיח את מקומם בטדי בעונה הבאה, כאשר כללי המרחק יאלצו אותנו ככל הנראה לוותר על מושבים באצטדיון לטובת שמירת המרחק שיידרש".

האם עוד קבוצות יאמצו את המודל ויחלו להיערך לכניסת קהל אוהדים שעל פי המסתמן עשויה להיות מותרת בקרוב מאוד?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il