משה ליאון: "מודה לרב ירמי סטביסקי על עשרות שנות עשייה"

ראש העיר ירושלים הודה לרב ירמי סטביסקי על 23 שנים של ניהול בית הספר "הימלפרב" שנחשב לספינת דגל חינוכית ציונית דתית.

ערוץ 7 , כ"ז באייר תש"פ

הרב ירמי סטביסקי
הרב ירמי סטביסקי
צילום: גלעד תדהר

ראש עיריית ירושלים משה ליאון התייחס היום (חמישי) לפרישתו של הרב ירמי סטביסקי מנהל בית הספר התיכון "הימלפרב" לאחר 23 שנים.

ליאון אמר כי הוא קיבל את פרישתו של הרב סטביסקי בצער רב "אני מודה שקיבלתי את ההודעה בצער רב, מאחר ואני יודע איזו הערכה גדולה שמורה לו בקרב תלמידיו ומכריו"

ליאון הוסיף כי תחת הרב ירמי עברו אלפים רבים של תלמידי חכמים, שהשתלבו בשנים הללו בכל תחומי החיים והחברה הישראלית, והם רבים מכדי למנות, אך הם משפיעים ביום-יום על החברה הישראלית, יוצרים ויוזמים וכמובן שלרב ירמי יש חלק גדול בכך.

"הרב ירמי הוא חלק מפסיפס מרשים של דמויות חינוכיות ירושלמיות המתעוררות מדי בוקר בכדי למצות ולשכלל כמה שיותר את הכישורים של התלמידים שלהם"

משה ליאון הודה לרב ירמי על 23 שנים של ניהול בית הספר הנחשב לספינת הדגל של הציונות הדתית "בשמי ובשם כל תושבי העיר אני רוצה להודות לרב ירמי על שנים של עשייה למען תלמידי ירושלים, בהזדמנות זו אני רוצה לברך את מנהל הימלפרב החדש הרב שלומי דנינו שנכנס לנעליים גדולות. אין לי ספק שהוא יצליח וידע להמשיך את העשייה הברוכה בתיכון"

הרב ירמי סטביסקי החליט כאמור לפרוש מניהול בית הספר לאחר 23 שנים, בבית הספר מתגאים בכך שהרב סטביסקי החליט להשאר בבית הספר והחל משנה הבאה הוא יחנך כיתת לימוד על פי בקשתו.