נזילות ועובש בבית ראש הממשלה יאיר נתניהו

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, צילם חלק מהקומה השנייה בבית ראש הממשלה כדי להציג את מצבו הרעוע של הבית.

''כאשר מראים לתקשורת את כל הנזילות והעובש בקומה למטה בבית ראש הממשלה, הם אומרים בסדר, אבל הקומה למעלה היא המפוארת", סיפר נתניהו הבן בחשבון הפייסבוק שלו.

''אז צילמתי באייפון שלי את 'הקומה המפוארת' למעלה. בווידאו יש בין היתר את החדר שינה של ראש הממשלה והמקלחת שלו. 'הקיסר בארמון וורסאי', ככה מדמיין אותו השמאל החולה", הוסיף יאיר.

לטענת נתניהו, הסיבה שלא מתחזקים כראוי את הבית היא קשיים שמערימה מי שמתוקף תפקידה מאשרת שיפוץ שכזה. "הרבה שואלים פה 'אז למה לא משפצים'", כתב. "אז ככה, מי שמחליט זה יועמ"שית משרד רה"מ שלומית ברנע וחבורת הפקידים עושי דברה ודברי מנדלביט.

יאיר נתניהו
יאיר נתניהו Photo by Gili Yaari/Flash90

"היא לפעמים לא מאשרת לקנות מיקרו חדש חצי שנה אחרי שהקודם התקלקל, כבר כמה שנים אין אישור למדיח חדש למרות שהתפרק כל המקדימה, ולפני שנה היא קבעה מרגע לרגע עם עצמה שלעובדי הבית אסור להכין לראש הממשלה שום אוכל, לא חביתה, לא סלט, אלא מקסימום להגיש רק כוס קפה. רה"מ היה צריך להלחם על זה במשך שבוע כדי שהוד מעלתה תחזור בה ותאשר שיכינו לו פסטה או סלט", כתב נתניהו.

הוא הוסיף, "דרך אגב חצי מהמזגנים בבית לא עובדים וראש הממשלה נמצא בסוג של סאונה ב-45 מעלות. אבל מה לעשות, שלומית לא מרשה, תשמש במאוורר".