הרב דודי וזוג
הרב דודי וזוג צילום: בצילו

ארגון 'בצילו' מעניק כרטיס זוגי במתנה ל-300 זוגות שרוצים לחוות את החג בצורה משמעותית ורוצים לבוא מוכנים לחג: להבין מהי משמעותו של תיקון ליל שבועות ואיך ניתן לקיים אותו במרחב האישי, הזוגי והמשפחתי בצורה שתשפיע על היחס של הילדים וחיבורם לתורה ולרוחניות.

"דווקא המציאות שחווינו בחודשים האחרונים עוררה רצון והזדמנות לשינוי בדיבור והשיח עם הילדים על החיבור לקיום המצוות ועל הרצון להיות מחוברים לתורה בצורה מאירה ושמחה ולא בכפיה ומחוייבות" אומרת רחל שרפר, מנהלת 'בצילו'.

"היום יש הרבה יותר בהירות לכך שאם הילדים חווים בבית שהחגים והמצוות זה טכס טכני או 'מצוות אנשים מלומדה' זה כבר לא מספק אותם והם יחפשו דרכים אחרות להתרגש ולהתחבר. לעומת זאת כאשר הילדים יראו שההורים משקיעים זמן ולומדים על מהות החגים והמצוות, החוויה של הילדים תהיה משמעותית ומחוברת וזה עצמו יפעל עליהם לרצות ולהידבק בדרך זו בלי לפזול למקומות אחרים ובלי קשר זה יוסיף לחיזוק המשפחתיות ויפחית מתחים וכעסים"

הרב דודי פוטש
צילום: בצילו

זו השנה הרביעית שאנו עורכים כנס מיוחד כהכנה לזוגות לקראת חג השבועות והמיקוד שלו הוא דווקא להורים, לקבל הסתכלות חדשה על הבנת סודו של החג וזהו הצעד הראשון לחבר את כל המשפחה ולהכניס את הרוחניות לבית ולמשפחה.

השנה לאחר שחווינו הרבה זמן משפחתי בזמן הקורונה וכעת שחוזרים לשגרה החלטנו להעניק את אותם תכנים בכנס וירטואלי מיוחד הניתן במתנה ל-300 הזוגות הראשונים בלבד. "היינו שמחים לפתוח את הכנס לציבור הרחב, אבל חשובה לנו האינטראקטיביות של הקהל ביחד עם הרב, והכיתה הוירטואלית מוגבלת במספר המקומות שלה", מסכמת רחל.

לשריון מקום בכנס הוירטואלי (ללא עלות) לחצו כאן.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו