מהאבל לאירוסין: היתומים חוגגים את אירוסי האח

אמש נחגגה בנתניה שמחת האירוסים לאליעזר פרוש, בנם של צבי וביילא שנפטרו מנגיף הקורונה.

בשיתוף 'קופת העיר' , כ"ז באייר תש"פ

חוגגים אירוסין
חוגגים אירוסין
istock

לפני חודש פקד אסון קשה את ילדי משפחת פרוש כאשר האב והאם שנדבקו בקורונה נפטרו בהפרש של יומיים.

עם ישראל עקב בדאגה אחר שלומו של בן נוסף שהיה מאושפז בבית החולים שערי צדק. עם שחרורו מבית החולים פורסם סרטון קשה בו הוא נצפה קורע קריעה על מות הוריו ומספיד אותם במילים קצרות.

לתרומה הקליקו כאן>>>

"עם ישראל נתן לנו הרבה כח והטעין אותנו באנרגיות של חיות, אנחנו שמחים שאליעזר הצליח להתגבר על הכאב ולחשוב קדימה", מסרו האחים, "אנחנו מרגישים שאבא ואמא שמחים עם הצעד שלו וזה גורם להם להרבה קורת רוח למעלה."

חגיגת האירוסין מסמלת יותר מכל את נצחיות עם ישראל. החתן הטרי קבר בחייו שלושה בני משפחה: אח בכור שנפטר בפתאומיות והורים שנספו בנגיף. עם זאת בתום ה'שלושים' ולאחר שעלה על קבר הוריו הצליח להתנער מהאבל ולצעוד קדימה.

כעת מתברר כי יחד עם השמחה, נוספה דאגה עצומה על כתפי היתומים שמתמודדים לבד. למרות התרומות שנאספו למשפחה אין באפשרות היתומים לדאוג להוצאות חתונת האח:

"מילים כמו חתונה, אולם, מוצרי חשמל מתחילות להישמע בבית שלנו... זה נותן לנו תקווה אבל גם משרה עלינו דאגה עצומה. אליעזר שותק, הוא מנסה לשדר אופטימיות אבל אנחנו יודעים שאין לו אפילו חליפה אחת טובה בארון... גיליתם כ"כ הרבה תמיכה וערבות באסון הנורא שפקד אותנו, אנא תהיו אתנו גם עכשיו ותעזרו לנו לשמוח".

לתרומה הקליקו כאן>>>