נציגי הראל והוט
נציגי הראל והוטצילום: חן גלילי

מועדון הצרכנות הוט הכריז על כוונתו להקים סוכנות ביטוח חדשה בבעלותו.

הסוכנות תציע לעמיתי המועדון תוכניות ביטוח מיוחדות אשר יגובשו על ידי מנהלי הסוכנות ויבוצעו על ידי חברת הביטוח הראל, שנבחרה לאחר בחינה של שיתופי פעולה בין המועדון עם כל חברות הביטוח המובילות במשק.

סוכנות הביטוח תחל לפעול לאחר קבלת הרישיון מהמפקח על הביטוח.

על פי מנכ״ל מועדון הוט, צביקה וילנאי, ההחלטה על הקמת סוכנות ביטוח הגיעה לאחר שמחלקת המחקר של המועדון מצאה כי ההוצאה החודשית השלישית בגודלה (לאחר מזון ותשלומי רשויות וממשלה) בקרב עמיתי המועדון היא ההוצאה על ביטוח. חלקה של הוצאה זו עומד על כמיליארד ש"ח מידי שנה.

"הבחירה בהראל", אמר וילנאי, "נעשתה לאחר תהליך מיון ארוך של חברות הביטוח ובחירה בחברה הטובה והמתאימה ביותר לצרכי חברי המועדון, ולאחר שקיבלנו עבור עמיתי המועדון את הצעת הערך הטובה ביותר בהראל".

מהראל נמסר: "אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם מועדון הצרכנות 'הוט'. אנו מאמינים כי חברי המועדון יוכלו להנות ממגוון המוצרים והשירותים הרחב הקיים בהראל''.

מועדון הצרכנות הוט הוקם ב־1996 על ידי הסתדרות ההנדסאים והטכנאים, וחברים בו כיום כ־270 אלף איש בכ-165 אלף בתי אב. עמיתי המועדון הינם הנדסאים, מהנדסים, אנשי טכנולוגיה ואקדמאים, הממוקמים בעשירונים הגבוהים של אוכלוסיית השכירים במשק.