מיכל שיר ויוסי דגן
מיכל שיר ויוסי דגן צילום: דוברות

חברת הכנסת מיכל שיר-סגמן (הליכוד) ערכה אתמול (ה') סיור ברחבי השומרון, רגע לפני הקמת ועדות הכנסת ותחילת הפעילות הפרלמנטרית.

"גדלתי בגבעות השומרון והייתי ממקימי 'מעלה ישראל'. רגע לפני שוועדות הכנסת מתחילות לעבוד, רציתי לשאוב כוחות לפעילות הכנסת האינטנסיבית. נכנסתי לפוליטיקה כדי לשמור על ארץ ישראל ואני אפעל כדי שתכנית המאה לא תפגע בה", הבטיחה שיר.

במהלך הסיור, אותו הדריך רכז הסיורים של מועצת שומרון בועז העצני, פגשה שיר את ראש המועצה האזורית יוסי דגן, ואת ראשי סניף הליכוד בהר ברכה יעקב וינברגר ויוני הישראלי.

חברת הכנסת וצוותה תצפתו מ''המרפסת של המדינה'' על מרכז הארץ, נחשפו לדו-קיום באזור התעשייה ברקן, טעמו מיינות יקב כביר שבאלון מורה ושמעו סקירה מעמיקה מבני קצובר על הר גריזים.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון: "ח"כ מיכל שיר היא ידידה אמיתית של ההתיישבות, עוד נכונה לנו דרך ארוכה יחד. הפעילות של ח"כ שיר להחלת הריבונות, כבר מורגשת. היא הייתה הראשונה בכנסת הנוכחית להגיש את הצעת החוק להחלת ריבונות ומחכה בימים אלו לקבלת פטור מחובת הנחה. אני סמוך ובטוח שהיא יחד עם ח"כים ושרים נוספים תקדם את החלת הריבונות מיידית ומבלי לאפשר הקמת מדינת טרור בלב הארץ".

צילום: דוברות
מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו