ביד לאחים מבהירים – האתר מאובטח ברמה גבוהה

שאלות מסקרנות זורמות אל מוקד ההרשמה לקראת הגרלת ספר התורה של עמותת יד לאחים שתתקיים ביום חמישי הקרוב.

בשיתוף יד לאחים , כ"ח באייר תש"פ

שמחת הכנסת ספר התורה אשתקד
שמחת הכנסת ספר התורה אשתקד
יד לאחים

בעמותת יד לאחים מבהירים לאחר פריצת ההאקרים לאתר האינטרנט, כי האתר מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.

"חלילה וחס לא הייתה שום פריצה לנתונים באתר יד לאחים. האתר עובד עם חברות האשראי הגדולות בעולם, ולפי התקן SSL ברמת אבטחה הגבוהה ביותר. ואין שום סיבה לחשש", אמרו ביד לאחים.

פניות עם שאלות מסקרנות ומעניינות ממשיכות להגיע כל העת למוקד הטלפוני של יד לאחים לקראת ההגרלה הנדירה על ספר התורה שתתקיים ביום חמישי הקרוב, לקראת חג השבועות.

כך, למשל, התקשר השבוע יהודי שמתגורר בירושלים ואחד מילדיו משמש כרב של קהילה נידחת באחת ממדינות הבלקן ובפיו שאלה - האם תקנות ההגרלה מתירות לזוכה להוציא את ספר התורה מהארץ לחו"ל.

פניה שהגיעה מכמה יהודים עסקה בשאלה האם הזוכה יוכל להכניס את ספר התורה לכותל המערבי, על אף שהזוכה לא ישתמש בו באופן קבוע.

יהודייה מבוגרת, ניצולת שואה, בדקה האם תוכל להקדיש את ספר התורה הן לעילוי נשמת משפחתה שנספתה בשואה והן לזכות צאצאיה הרבים, שייבדלו לחיים טובים וארוכים.

והיה גם את גבאי בית כנסת בקיבוץ בצפון שרצה לדעת האם המתפללים יכולים להתארגן יחד ולרכוש כמה כרטיסים כדי להגביר את סיכוייהם לזכות בספר התורה.

פניה מרגשת במיוחד הגיעה מבת של נהג מונית שמסיע ברכבו מידי בוקר ילד לחינוך מיוחד שאביו נפטר לאחרונה. הילד הביע רצון עז לכתוב ספר תורה לעילוי נשמת אביו ז''ל, הנהג שמאוד התחבר לילד, רכש עבור הילד כרטיס הגרלה לנסות לממש עבורו את רצונו המיוחד.

במוקד ההגרלה חוזרים ומבהירים כי ספר התורה יהפוך להיות רכושם הפרטי של הזוכים בהגרלה והם זכאים ויכולים להכניסו לכל מקום ובאיזה אופן שירצו. במוקד נמסר גם כי ברור שאפשר להתארגן ולרכוש כרטיסים ללא הגבלה ולהגביר את סיכויי הזכיה. לפרטים נוספים ולכניסה להגרלה, לחצו כאן