ניר ברקת: "זמן לתיקון מערכת המשפט ואכיפת החוק"

בליכוד מתייצבים לימינו של נתניהו. השר יובל שטייניץ: "משוכנע, מקווה, ומאמין שבסופו של התהליך המשפטי נוכל כולנו לנשום לרווחה".

ערוץ 7 , א' בסיון תש"פ

ברקת במטה הליכוד
ברקת במטה הליכוד
צילום: יוני קמפינסקי

בכירים בליכוד מתייצבים היום (ראשון) לימינו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לקראת פתיחת משפטו אחר הצהריים בבית המשפט המחוזי בירושלים.

ח"כ ניר ברקת מסר היום "אני מאחל הצלחה מכל הלב לראש הממשלה בנימין נתניהו בהוכחת חפותו המוחלטת בבית המשפט".

לדבריו, "לאורך כל הדרך נגרם עוול גדול לראש הממשלה בהדלפות הבלתי פוסקות לתקשורת, בלחץ הפסול על העדים, באכיפה בררנית ובחוסר הרצון לקיים שימוע אמיתי בלב פתוח ובנפש חפצה".

"הגיע הזמן לתיקון גדול של מערכות המשפט ואכיפת החוק. אני מתפלל ומייחל לכך שבית המשפט יוציא את הצדק לאור ושראש הממשלה ייצא זכאי וללא רבב", הוסיף ברקת.

השר ד"ר יובל שטייניץ אמר לקראת פתיחת המשפט, "זהו יום לא קל לראש הממשלה נתניהו, מנהיג בעל שיעור קומה עולמי ועתיר בהישגים היסטוריים, ויום קשה ועצוב למיליוני אוהדיו ותומכיו ואני ביניהם".

"ב-20 שנות היכרותיי עם נתניהו פגשתי מנהיג ישר ואמיץ, שכל כולו קודש להבטחת עתידו ובטחונו של עם ישראל", סיפר שטייניץ.

לדבריו, "בניגוד לכמה כתבים בתקשורת שכבר שפטו והרשיעו - אני משוכנע, מקווה, ומאמין שבסופו של התהליך המשפטי נוכל כולנו לנשום לרווחה, וראש הממשלה נתניהו ימשיך להנהיג את מדינת ישראל לעוד שנים רבות וטובות".

חבר הכנסת אופיר כץ מסר, "‫היום, יחד עם רבים מאזרחי ישראל, אגיע לבית המשפט המחוזי בירושלים לחזק את ראש הממשלה ולתמוך בו. אני מקווה ומאמין שבית המשפט יוציא הצדק לאור ותוכח חפותו של ראש הממשלה".‬