מה הייתה בקשתו של הרבי מלובאוויטש כהכנה לחג מתן תורה?

סרטון מיוחד משיחות הרבי מלובאוויטש שהתפרסם בראשון חושף בקשה מיוחדת של הרבי מהציבור לרגל החג: כתיבת אות באחד מספרי התורה הכלליים

ערוץ 7 , ג' בסיון תש"פ | עודכן: 12:23

בסרטון, נצפה הרבי קורא לציבור לכתוב אות באחד מספרי התורה הכללים לאחדות עם ישראל, "מתאחדים עם כל ספרי התורה שבכל הדורות עד לספר התורה הראשון, שכתב משה רבינו, כשהוא שומע את הציווי ועתה כתבו לכם את השירה הזאת".

הרבי מציין בדבריו את התאריך בו נאמרים דבריו (ה' בסיוון, ערב חג השבועות), ואומר כי "היות ועד חג השבועות ישנם עוד כמה וכמה שעות ויש עוד הרבה זמן לפעול בכל העניינים, החל מרישום כל היהודים וכל יהודי שאפשר להגיע אליו, שתהיה לו אות בתורה".

לקראת חג מתן תורה – רוכשים אות בספר התורה הכללי לאחדות ישראל!

ניתן לרכוש בכל עלות לבחירתכם

מיזם כתיבת ספרי התורה הכללים לאחדות עם ישראל החל בהוראתו של הרבי מלובאוויטש לפני כ-40 שנה.

הרבי ייחס למיזם חשיבות רבה, וקבע כי הוא מסוגל להביא לאחדות בעם ישראל. מיום תחילת המיזם ועד היום, נכתבו 7 ספרי תורה, בהם לקחו חלק ברכישת אות סכום בלתי נתפס של למעלה מ-2 מליון יהודים.

בוועד ספר התורה הכללי, האמון על יישומו של המיזם, קוראים לציבור להיענות להוראת הרבי, ערג חג השבועות, ולרכוש אות בספר התורה הכללי השמיני לאחדות עם ישראל, בו נותרו אותיות בודדות בלבד. על פי הוראתו של הרבי, ניתן לרכוש אות בספר התורה בכל עלות, אפילו תמורת שקל בלבד.

רכשו כעת אות בספר התורה הכללי השמיני לאחדות עם ישראל – נותרו אותיות אחרונות בהחלט!