הוקרה לשרה ציפי חוטובלי בבית הרב קוק

שרת ההתיישבות, ציפי חוטובלי, הגיעה לבית הרב קוק בירושלים בו עשתה שירות לאומי וקיבלה תעודת הוקרה.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ג' בסיון תש"פ

שרת ההתיישבות, ציפי חוטובלי (ליכוד), הגיעה היום (שלישי) לבית הרב קוק בירושלים בו עשתה שירות לאומי לפני שנים רבות וקיבלה תעודת הוקרה ממנכ"ל הרשות לשירות לאומי-אזרחי, ראובן פינסקי .

השרה, שהמשרד בראשו היא עומדת ממונה בין היתר גם על השירות הלאומי אזרחי , סיירה במקום יחד עם בת השירות הנוכחית ויחד עם מנהלי המקום שערכו לכבודה טקס בו העניקו לה תעודת הוקרה ותעודת מתנדבת בשירות הלאומי.

חוטובלי סיפרה על הקשר שלה למקום, "זה רגע מרגש, סגירת מעגל בשבילי, זה המקום שפה עשיתי את השירות הלאומי שלי, הייתי נערה בת 18 כשנכנסתי למקום הזה. המקום הזה בשבילי הוא המקום שבו התחיל חיבור מאוד עמוק לתורת הרב קוק ואני מקווה ומאמינה שעד היום כל מה שאני עושה בשליחותי הציבורית יונק מהתורה העמוקה הזאת של החיבורים".

"היום אני נמצאת כאן במסגרת יום השירות הלאומי ואנחנו נצדיע לכל מתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי 18 אלף מתנדבות ומתנדבים שעומדים בקו החזית. כבוגרת השירות הלאומי אני גאה במתנדבים והמתנדבות ואני מאמינה שתחת משרד ההתיישבות והאחריות הגדולה של השירות הלאומי אזרחי אנחנו נצליח לעשות ביחד דברים גדולים", הוסיפה חוטובלי.

מנכ"ל הרשות לשירות לאומי-אזרחי, ראובן פינסקי אמר בטקס, "הרשות לשירות לאומי אזרחי מברכת את שרת ההתיישבות ציפי חוטובלי בתפקידה החדש והחשוב. התרגשנו ביחד עם השרה לבקר בבית הרב קוק, ולהעניק לה תעודת הערכה. אנו סמוכים ובטוחים שבעבודה משותפת נצליח לקדם משמעותית את השירות הלאומי אזרחי."
הוקרה לשרה ציפי חוטובלי בבית הרב קוק
צילום: חזקי ברוךטוען....