בית"ר ובאר שבע נפרדו בתיקו

גם פגרת הקורונה לא עזרה לבית"ר ירושלים שסיימה משחק בית נוסף ללא ניצחון על הפועל באר שבע. זה נגמר עם תיקו 1:1 בעשרה שחקנים

נרי וייס - ערוץ 7 , ז' בסיון תש"פ

בית"ר ובאר שבע נפרדו בתיקו-ערוץ 7
גארסיה חוגג הערב את שער השיוויון
צילום: באדיבות דוברות בית"ר ירושלים

קשה בלעדיהם. ליגת העל בכדורגל חזרה, אך בלי אוהדים זה נראה קשה ובעיקר משעמם. מי שחוותה את הקושי במשחק ללא קהל ביתי על בשרה הערב (מוצאי שבת) היא בית"ר ירושלים שאירחה באצטדיונה הביתי, אצטדיון טדי שבבירה את הפועל באר שבע במסגרת המחזור הראשון של הפלייאוף העליון.

השתיים שמתחרות ראש בראש על המקום השלישי המוביל למוקדמות הליגה האירופית, עלו לשחק הערב בידיעה כי לא נותרו עוד הרבה נקודות בקופה וכל ניצחון הערב לאחד מהצדדים עשוי להשפיע ישירות על הכרטיס המוביל לאירופה.

ללא קהל אוהדים, המשחק לא התעלה לרמה גבוהה מדי, אך מי שהרגישה מעט יותר נינוחה בלי קהל האוהדים הירושלמי הייתה כמובן האורחת מבירת הנגב. בלי הלחץ מאוהדים הביתיים זו הצליחה לשמור על קור רוח וריכוז במה שעזר להם לעלות ראשונים ליתרון, ובצדק, כשתומר יוספי הצעיר ניצל בישול נהדר של הרכש החדש אקולטסה בדקה ה-51.

עשר דקות לאחר מכן, הפיח ליוואי גארסיה תקוות אצל ראשי בית"ר והאוהדים שנותרו בביתם, כשהשווה את התוצאה לאחר בלאגן ברחבת באר שבע.

העצבים עשו את שלהם ובדקה ה-85 הורחק אנטואן קונטה בכרטיס צהוב שני ואדום לאחר עבירה מטופשת וקשה בחצי המגרש של באר שבע. לולא איתמר ניצן, שוערה של בית"ר הייתה התוצאה אחרת לגמרי הערב בטדי, אך זה הצליח למנוע מבאר שבע לשוב ליתרון והשאיר את קבוצתו ביתרון קל בטבלה על פני האורחת מהדרום.

בסיום, בית"ר שהצליחה לנצח בפעם הקודמת שפגשה את באר שבע, באצטדיונה הביתי לאחר 21 ניסיונות כושלים, לא הצליחה לעשות זאת גם הערב במשחק החזרה מפגרת הקורונה ולמעשה מסיימת משחק נוסף מאז אפריל 2013 ללא ניצחון בית על הדרומיים מבאר שבע.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il