נופש כשר
נופש כשר צילום: יח"צ

חברתשינפלד תיירות האמינה והישרה מכל חברות הנופש הכשרות

"חותם האמינות" הנו תו בינלאומי המעיד על רמת האמינות, מקצועיות ואיכות שירות. הוא ניתן על ידי חברת דירוג האשראי הבינלאומית דן אנד ברדסטריט D&B - Dun and Bradstreet ששולחים מדי שנה מומחים שתפקידם לבחון באופן אובייקטיבי את ההתנהלות של כלל החברות במשק.

זה מתבצע ע"י אלגוריתם חכם שסורק את בתי העסק ומחפש את החברות הותיקות והאמינות. שינפלד תיירות הצטיינו בכל הקריטריונים: ותק וניסיון החברה של מעל 30 שנה, היעדר תביעות משפטיות, היעדר תלונות מצד ספקים ומוסר תשלומים גבוה.

בתקופת הקורונה וגם אחריה אפשר לסמוך על שינפלד תיירות

משבר הקורונה העולמי הביא לביטולים רבים של חבילות פסח כשר בחו"ל וחברות תיירות רבות לא הצליחו לעמוד בהחזרי תשלומים ללקוחות. אך המצב שונה בשינפלד תיירות, החברה שקיבלה את חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט.

שינפלד התנהגו באופן מקצועי מול לקוחותיהם, נתנו שירות למופת, ענו לטלפונים, חיזקו ועודדו, והם הראשונים היחידים להחזיר כסף ללקוחות. דווקא בימים אלו של משבר עולמי בריאותי, כלכלי ותיירותי, הלקוחות של שינפלד גילו שיש על מי לסמוך, והרגישו בצדק שדואגים לכסף שלהם.

חותם אמינות
חותם אמינות צילום: יח"צ

תו האמינות נותן ללקוח ביטחון בחברת הנופש שלו

מי שמחפש לדוגמה חופשה כשרה בפסח בחו"ל בוודאי נתקל באפשרויות רבות ולעיתים מבלבלות. אפשר לשאול חברים להמלצות, לבדוק במודעות בעיתונים, או לטבוע בים של מידע ופרסומות. אך במידה ותשאלו מהי החברה שקיבלה את חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט תקבלו תשובה אחת ויחידה – שינפלד תיירות! כשאתם טסים לנופש כשר בחו"ל עם שינפלד אתם בטוחים שאתם בידיים טובות, שתקבלו שירות מעל ומעבר, שאם חלילה יהיו ביטולים לא יעשו לכם שטיקים ולא בעיות, ושאתם מקבלים לא רק אירוח... אלא גם ביטוח!

מחפשיםנופש כשר בראש שקט? טוסו עם חברה אמינה וישרה

לקוחות שינפלד שקיבלו את הכסף בחזרה אחרי הקורונה הביעו הערכת תודה, והציפו את משרדי החברה במכתבים, אימיילים, וסרטונים בהם הם מודים למנהלי וצוותי החברה מיוזמתם על הטיפול האחראי. מה הפלא שעם התנהלות שכזאת שינפלד תיירות קיבלו את חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט. בימים שלאחר משבר הקורונה הטיסות חוזרות וגם החופשות הכשרות בחו"ל, לקוחות מחפשים לטוס רק עם חברה אמינה, מקצועית, עם ניסיון של יותר מ-30 שנה, שאחראית לביטחון ולהשקעה של לקוחותיהם – חברה כמו שינפלד תיירות.