בגלל הקורונה: מכבי שיחררה שחקן נוסף

רגע לפני שהיא חוזרת לפרקט, הודיעה האלופה מת"א על שחרור שלישי כשנייט וולטרס הצטרף לריינולדס ובלאק שנפרדו ממכבי לפני החזרה

נרי וייס - ערוץ 7 , ח' בסיון תש"פ

בגלל הקורונה: מכבי שיחררה שחקן נוסף-ערוץ 7
נייט וולטרס
צילום: האתר הרשמי של מכבי תל אביב

לא הראשון וגם לא האחרון. מחר צפויות לשוב קבוצות ליגת העל בכדורסל לאימונים מלאים ומסודרים על פרקט אולמיהן הביתיים, זאת כחלק ממתווה ליגת העל בכדורסל לחידושה של עונת 2019/20 שהופסקה בשל התפשטות נגיף הקורונה.

רגע לפני ששחקניה עולים על הפרקט בהיכל מנורה מבטחים, הודיעה היום (ראשון) האלופה ומוליכת הטבלה מכבי ת"א על שחרורו של נייט וולטרס מסגל הקבוצה לאלתר.

וולטרס בן ה-29 שהגיע בקיץ שעבר למכבי מז'לגיריס קובנה, עוד לפני סיום העונה, הינו למעשה השחקן השלישי שמכבי משחררת לאחר פגרת הקורונה שנכפתה על כולם, כאשר זה מצטרף אל ג'יילן ריינולדס וטאריק בלאק ששוחררו כבר מאז ההחלטה לחזור ולחדש את העונה.

וולטרס פתח את העונה מצויין במדי מכבי ואף השתלט על עמדת הרכז המוביל אך פציעה בכתפו במחזור ה-12 בתחילת המשחק מול באיירן מינכן בהיכל התל אביבי עצרה את התנופה. פציעה נוספת כעבור חודש, בשריר הירך במשחק הבית גם כן, הפעם מול ברצלונה, כבר הייתה יותר מדי עבורו וזה גמר את העונה כשהוא מעמיד ממוצעים של 7.5 נקודות ו-2.7 אסיסטים למשחק.

בליגת העל רשם וולטרס ממוצעים דומים עם 7.7 נקודות ו-3 אסיסטים למשחק, ומכבי שיכולה הייתה להאריך את ההתקשרות עם וולטרס כשהיה לה אופציה עליו, החליטה שלא לקחת את הסיכון.

למעשה נראה כי וולטרס הוא לא האחרון שמכבי תשחרר, כאשר ארון ג'קסון שהגיע לא הרבה לפני נגיף הקורונה סרב לשוב ולחדש את העונה ונראה כי רק גובה הפיצוי הוא שעומד ונידון בין השחקן למכבי.

בהודעתה הרשמית כתבה מכבי כי היא "מבקשת להודות לנייט על המקצוענות, ההשקעה והמחויבות בתקופתו במדי הצהוב-כחול ומאחלת לו הצלחה בהמשך הדרך".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il